Wpis z mikrobloga

️ #motoryzacja, #startup

Hej! Buduję nową apkę, która myślę, że może być dla wszystkich mirków i mirabelek przydatna

Idea jest taka, że mechanik robi zdjęcia podczas naprawy waszego samochodu i trafiają one natychmiastowo do dokumentacji w aplikacji.

Profity:
+ Mechanik was nie oszuka
+ Zwiększacie wartość swojego samochodu przy sprzedaży

Co o tym sądzisz?

Jak chcesz dostać info pierwszy/a to daj znać w komentarzu. Podrzucę linka do zapisu.

#motoryzacja #startup #samochody #mechanikasamochodowa
Pobierz farley - ️ #motoryzacja, #startup

Hej! Buduję nową apkę, która myślę, że może być ...
źródło: comment_1638030372N0ioJkL1cEv8EpzriqP1KY.jpg
  • 48
@farley imo z perspektywy przeciętnego klienta to też taka sobie opcja. Mechanika odwiedza się raczej dosyć rzadko, wygodniej poprosić go o zdjęcie na jakimś Whatsappie niż instalować specjalnie kolejną aplikację. No i, tak jak wiele osób pisało, przeciętny mechanik nie będzie etatowo trzaskał zdjęć.
@farley: Pomysł ciekawy ale uważam go trochę za bezsensowną stratę czasu mechanika do której dobrego mechanika może być ciężko przekonać bo i tak mają roboty po pachy a wątpię żeby klient był skłonny dopłacić za robienie zdjęć.
Jak chcesz pokazać kupującemu że dbałeś o auto to masz wypełnioną książkę serwisową i/lub faktury od mechanika.
Ja mimo iż naprawiam u znajomego dostaję od niego wszystkie paragony na części + kartony ze starymi
@farley: też o czymś podobnym myślałem. Taka po prostu książka serwisowa samochodu ale cyfrowa i przypisana do pojazdu a nie warsztatu. I prowadzona nie z obowiązku tylko aby móc zadbać o pojazd i potem też to udowodnić przy sprzedaży.
Większe warsztaty, profesjonalne może by się dało namawiać.

W czym chcesz to robić?