Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szampan: #!$%@?. Sam jestem zaszczepiony a właśnie mam covida i straciłem węch. Jedynie przejdę go lepiej niż niezaszczepiony i w sumie tyle i aż tyle. A jak ktoś gruby to i tak ma problem, ofc z szczepionka mniejszy ale i tak dalej ma, starsi tak samo. Każdy powinien się szczepić dla własnego dobra no ale debilowi nie przegadasz. To, że gruby czy stary leży pod respiratorem to nie wina młodego bo
  • Odpowiedz
@szampan: ciężko, żeby ludzie, którzy praktycznie nie wychodzą ze swojej piwnicy wiedzieli co się dzieje na świecie. Ja aktualnie pracuję w szpitalu covidowym i przy takich otyłych niestety z góry wiadomo, że z tego nie wyjdą. Ale ile jest przypadków, że ludzie w bardzo dobrej kondycji nagle umierają to głowa mała. Dopóki tam nie pracowałam to nie sądziłam, że jest tak źle, teraz co dyżur umiera mi kilka osób i to
  • Odpowiedz
@cerastes: a nie wiem co w karcie, bo to już robota lekarzy, a mamy i tak taki zapieprz że później nie przeglądam kart. No ale jutro z ciekawości może sprawdzę to dam znać. Podejrzewam, że covid, bo też z takim rozpoznaniem do nas trafiają. Ale upewnię się i jutro odpiszę.
Częściej zatrzymują się u mnie zdecydowanie nieszczepieni, bo jest ich większość na oddziale, ale i szczepieni się zdarzają.
No i też
  • Odpowiedz
@Tallahasee: haha grubas ma teraz trochę gorszą wydolność płuc i już płacze że wirus zabija haha no nie mogę beka!
Teraz tak na poważnie, zastanówcie się nad tym co tu się odwala w komentarzach i jak bardzo post op-a pachnie ignorancją i propagandowaniem śmiania się z grubasów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tallahasee: Mój znajomek były foliarz, 29 lat, bez nadwagi i innych chorób wylądował pod respiratorem na początku listopada i już lata po radiach i gazetach ze swoją historią piejąc dookoła, że jak trzeba będzie to on ludzi siła na szczepionkę zaciągnie. Tak się kończy szurskie kozaczenie xD

https://radio.lublin.pl/2021/11/ozdrowieniec-pawel-stachyra-bede-glosil-koniecznosc-szczepien-wszedzie-gdzie-tylko-moge/
  • Odpowiedz
@pawel_je: witam w klubie ;) 2 dawki, obecnie covid + zero smaku i węchu... faktycznie przebieg istotnie łagodniejszy od niezaszczepionych. Ale jest jeszcze u mnie bonus: żarcie smakuje jak trociny to i pewnie kilka kg z nadwagi poleci bo ciężko coś zjeść "dla smaku"
  • Odpowiedz