Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, ostatni raz byłem w łóżku z kobietą 12 lat temu. Sprawia mi wielką trudność pisanie o tym i czuję wstyd, że tyle lat żyję bez seksu. Powiem szczerze, że tak zmiotłem pod dywan swoją seksualność, że napawa mnie strachem myśl, że mógłbym czuć pożądanie i się kochać. Strach ten paraliżuje mnie. Do tego dochodzą kompleksy związane z wagą. Czy to już jest over dla chłopa? Czy ktoś wrócił do współżycia po długim okresie abstynencji - mówimy tutaj o dekadzie! I jak się z tym czuł? Czy taka abstynencja w Waszej opinii już jest pewnym rodzaju upośledzeniem trwałym w zakresie sfery seksualnej? Temat mnie tak dobija i sprawia, że czuję się jak rzecz a nie człowiek, że mam ochotę sobie żyły wypruć. Smutno mocno.

#psychologia
#pytanie
#seks
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a40f05865c2f000a08aa66
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
Grubcio: Na początku schudnij, zacznij od roweru, tylko nie jakieś rekreacyjne pedałowanie a zapierdzielanie na maksa przez 30minut, najlepiej trasa bez zatrzymywania. Jak złapiesz wydolność to zacznij biegać, 3-4km dziennie 6 razy w tygodniu.
Od razu zacznij też ćwiczyć żeby ujędrnić skórę(brzuszki i pompki), zwisająca skóra może zabić motywacje. Licz kalorie, zero cukru, chce Ci się słodkiego to cola0 bez ograniczeń.
Jak zobaczysz pierwsze efekty to już się wkręcisz, ale uważaj
  • Odpowiedz
GłuchyStarzec: Wiązanie się w pary to rzecz naturalna ale i też indywidualna. Jeżeli czujesz się samotny i przez tak długi czas nie udało Ci się znaleźć partnerki to oznacza, że musisz zacząć pracować nad sobą na wielu różnych płaszczyznach. Możesz mieć za duże wymagania wobec siebie ("nie jestem wystarczająco atrakcyjny") lub co do potencjalnych pertnerek ("każda mała wada staje się nie do przełknięcia a skoro tyle lat wytrzymałem sam to mogę
  • Odpowiedz
@karmelkowa @LeVentLeCri Wołam, bo jesteście moderatorkami i tez odpowiedzialne za komentarze osób, które odpowiedziały anonimowo, a wiec przechodząc do rzeczy. Nie ma czegos takiego jak cola 0 czyli bez cukru
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tam dalej jest cukier tylko go nie odczuwamy, zresztą w zwyklej tez tej ilosci nis odczuwamy, bo jest czyms
  • Odpowiedz
WierzgającaSurykatka: Ostatni raz seks uprawiałem jakieś pięć lat temu i to w moje urodziny. Kompletnie nie liczę, że może rok temu spiłem się ze znajomą i wylądowaliśmy w łóżku, bo nie uznaje seksu po alkoholu.
Jak mi z tym? Jakoś żyje. Tak jak Ty, wyparłem się tego. Na ulicy mijam wiele atrakcyjnych kobiet, ale co z tego? Nie jestem zbyt wyględny, więc mam funkcje powietrza. Może na początku, tuż po rozstaniu,
  • Odpowiedz