Wpis z mikrobloga

Jakiś random z awatarem anime napisał wysryw o nikomu nieznanych ludziach i lewaków dupa piecze.

@Frasad: Jakby to był ktoś znany to się byście zesrali że to jedna osoba i w ogóle nie reprezentuje lewactwa jak to było z kapelą czy szurek, nawet kingi dunin neuropki nie uznają za nikogo reprezentatywnego.
@caslin stare kobiety mają problem z rówieśnikami umawiającymi się z młodszymi, bo wiedzą, że tamte są bardziej wartościowe dla facetów, właśnie z tych powodów, o których napisałaś:
- brak historii seksualnej na cały notatnik A4
- młodsze ciało
- niższe wymagania finansowe
- ogólnie lepszy humor i brak zawiści

Nie wiem czy zauważyłaś, ale samotne kobiety po 26 roku życia zaczynają być wręcz wrogo nastawione do facetów, zazwyczaj przez wszystkie złe wybory,
@caslin: > Po prostu jestem zdania że 18 letnia dziewczyna ma przed sobą jeszcze tyle zmian psychicznych do odbycia i życia do doświadczenia, że nie powinna decydować się na ślub, szczególnie z kimś tak dużo starszym, bo jest spora szansa że będzie żałować, a mężowi nie spodoba się za kilka lat jak dojrzeje psychicznie i będzie widziała świat trochę innym niż w wieku nastu lat.

Otóż nie. Ta "spora szansa, że
Po prostu jestem zdania że 18 letnia dziewczyna ma przed sobą jeszcze tyle zmian psychicznych do odbycia i życia do doświadczenia, że nie powinna decydować się na ślub, szczególnie z kimś tak dużo starszym, bo jest spora szansa że będzie żałować, a mężowi nie spodoba się za kilka lat jak dojrzeje psychicznie i będzie widziała świat trochę innym niż w wieku nastu lat.


@caslin: To kiedy kobiety można uznać za osoby
serio, nie chciałabym chłopa który publicznie by wypisywał dokładną datę naszego pierwszego seksu


@caslin: Od tysiąca lat data ślubu to data pierwszego współżycia (oczywiście co do zasady - wiadomix, że życie pisze różne scenariusze). Trochę edukacji.

starsze po prostu wiedzą z perspektywy lat jak bywały manipulowane jako nastolatki przez starszych facetów i że nie zawsze wychodziło to na dobre w dorosłym życiu ¯_(ツ)_/¯


@caslin: Nie mówimy tutaj o nastolatkach. Tylko