Wpis z mikrobloga

Ile znasz osób, które oberwały meteorytem, a ile zmarłych na covid?


@mayek: w tym przedziale prawdopodobieństwa, tj. od 0 do 0,026? Nikogo (ani z meteorytem ani na covid) i w tym rzecz. Rozumiesz trochę rachunek prawdodpodobieństwa i statystykę? Czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znam jedynie kuzynkę mojej teściowej, która zmarła w wieku 68 lat (do tego nałogowa palaczka z chorobą wieńcową), tak na szybko zasymulowałem jej
SpasticInk - > Ile znasz osób, które oberwały meteorytem, a ile zmarłych na covid?

...

źródło: comment_1638206077zqhI6pcLn3x4Xbyce6xvzn.jpg

Pobierz
nie, on sugeruje że masz większą szansę na oberwanie meteorytem niż zgon na covid.


@SpasticInk: Jakim trzeba być dzbanem żeby wrzucać takie rzeczy? 0.046% to jest jedna osoba na dwa tysiące. Słyszałeś kiedykolwiek o osobie trafionej przez meteoryt? W co drugiej podstawówce powinien być ktoś trafiony xD Typie, w ziemię uderza rocznie jakieś 6k meteorytów a ty masz 1/2000 że trafi akurat ciebie xD Czy wam te cyferki które wypisujecie zupełnie
@GienekZFabrykiOkienek: lol, idąc twoim tokiem rozumowania badania statystyczne pokazują, że „szansa” na uderzenie pioruna w ciągu całego życia to 1 do 15 tysięcy, do tego poczytaj mój wcześniejszy komentarz, bo chyba go nie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A szansę na zgon w wypadku masz jak 1 do 107, czy to oznacza że w podstawówce regularnie na 3-4 klasy ginie ktoś?
No nie bardzo. Poza tym, to