Wpis z mikrobloga

@Tranzystor_IGBT: Broń Boże, żadnego symetryczny nie uprawiam. W Polsce, jak Ikea zwalniała pracownika, który chciał mordować współpracownika geja to podniosło się wielkie larum że katolicy są prześladowani. Natomiast prawactwo uprawia cancel culture w ciszy i przy aprobacie społecznej. Więc nie ma mowy o symetryźmie( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S podaj mi jeden przykład z Polski, gdzie ktoś jest prześladowany za konserwatywne poglądy

@szasznik: Ale ona została bardzo słusznie #!$%@? z pracy- zgodnie z prawami rynku. Jej twarz miała napędzać sprzedaż firmie a zaczęła ją psuć. Ja w moim wpisie wyśmiewam tylko podejście konserw, które często uważają, że lewactwo ich knebluje i generalnie cancel culture, a sami najchętniej zakazaliby marszu LGBT (dla dobra dzieci oczywiście), zdelegalizowali lewackie partie (bo komunizm zabijał ludzi) i upaństwowili media społecznościowe (bo banują za propozycje strzelania do homosiow). Nie
W Polsce, jak Ikea zwalniała pracownika, który chciał mordować współpracownika geja to podniosło się wielkie larum że katolicy są prześladowani.


@Bounty: a chciał?

Natomiast prawactwo uprawia cancel culture w ciszy i przy aprobacie społecznej.


@Bounty: prawactwo, lewactwo. Obie strony maja mozgi wyprane ideologią.

P.S podaj mi jeden przykład z Polski, gdzie ktoś jest prześladowany za konserwatywne poglądy


Ja wyzywam konserwatystow id debili jak sie zbytnio afiszują ze swoją ideologią. Liczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Bounty: ja wiem że duża część i internetowych prawaków(nie mylić z prawicowcami), to skończone dzbany i hipokryci. Ale akurat przypadek Kurdej Szatan jest słaby do zobrazowania tego, bo jej debilny wpis oburzył większość społeczeństwa a nie tylko prawactwo. Lepsze dla zobrazowania ich hipokryzji są sprawy obyczajowe. Np. hurrr durrr wartości rodzinne! A co drugi po rozwodzie, albo nieślubne dzieci, albo żonę bije, itp.
@Aokx: beka z lewactwa a w bolzce katoprawica walczy ze sztuką xD źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz. Może i u nas chcą wprowadzić katotaliban ALE W STANACH LEWACTWO


@SzybkieSondy: Akurat tutaj symetryzm. Jedni z drugimi się #!$%@? ta kulturą bo każdy to chce robić pod swój elektorat. Gdyby zdjąć dotacje rządowe dla kultury i pozostawić ja w utrzymaniu ludzi którzy sami decydują co chcą