Wpis z mikrobloga

@AbaKowner:

jakość filmu średnia


autor nagrania twierdzi, że na żywo była jeszcze gorsza widoczność.

Tu masz to samo nagranie w 4K: https://www.youtube.com/watch?v=byZageArMQs (nie zauważyłem go najpierw, więc wrzuciłem video z twittera)

wycieraczki zbierają jak gówno


życie. Może czas na ich wymianę ¯\_(ツ)_/¯ tak czy inaczej... zarówno kamera jak i kierowca są za tymi samymi wycieraczkami

i jeszcze kamera ustawiona nisko,


ustawiona na wysokości oczu kierowcy, w odległości od szyby równej odległości
widzę, że ten mój wpis otrzymuje nadspodziewanie dużą liczbe plusów. Korzystając z okazji, chciałem podrzucić do linka do czegoś innego w tym temacie.

Jak myślisz, Ile maksymalnie według Ciebie da się w praktyce przejechać Autonomiczna Teslą, bez interwencji kierowcy, w czasie weekendu po święcie Dziękczynienia, przy dużym natężeniu ruchu... i głównie trasie autostradowej (z najnowszym oprogramowaniem FSD Beta 10.5).

Prawidłowa odpowiedź na pytanie to: 9.5h

FSD Beta 10.5 drives from SpaceX headquarters
anonimowy_programista - widzę, że ten mój wpis otrzymuje nadspodziewanie dużą liczbe ...
@FLAC: w sumie masz rację. Zapomniałem o tym, chyba przez to, że sam nie spodziewałem się aż tak dobrego wyniki. A przecież wiem, że Full Stack ma być dopiero zrobiony.

Natomiast z tego co mi się wydaje, to FSD Beta działa już na parkingach, gdzie wcześniej też był do tego osobny stack.