Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorkel: czyści partycje ze wszystkiego. Znajdź jak się to robi na yt. To zazwyczaj przytrzymanie włącznika i głośności w górę/ dół przy wyłączonym telefonie. To taki hard reset, wyczuscisz go faktycznie do stanu jak wyszedł z fabryki. Z poziomu menu serwisowego najpierw wipe a potem factory reset.
nie pokażą się w wyszukiwaniach


Bzdura. Przestań siać dezinformację.

tak samo jak te które teraz dałeś, bo tagi w komentarzach też nie są wyszukiwane. Jesteś tu tyle lat i nie wiesz?


Oczywiście, że o tym wiem. Pokazałem ci po prostu, że znaki interpunkcyjne nie mają wpływu na tagi, a ty nadal swoje.

@BajerOp: Na koniec: Po twoim nicku stoi dwukropek. Skoro tagi oraz wołanie nie działają, to jakim cudem teraz cię
@BajerOp: Tagi oraz wołanie działają tak samo w kwestii dostawionych do nich znaków interpunkcyjnych.

Nie rozumiem twojego zaparcia. Twierdzisz, że kłamię. Twierdzisz tak na podstawie swoich przypuszczeń, bo nigdy nie zrobiłeś doświadczenia z tagami i znakami interpunkcyjnymi. Nie chce mi się już z tobą gadać, bo nic do ciebie nie dociera. Chcesz mieć rację i ślepo dążysz do tego, żeby tak było.

Już nawet fakt, że tagi są niebieskie, a dostawiony