Wpis z mikrobloga

@scietydrwal: Mały rozumek i myśli ze z terapeuty będzie miał kumpla. Takim pieprzeniem tylko zniechęcisz innych do szukania pomocy. Z drugiej strony barykady jestem ja. Wydałem pieniądze i mi pomogło. Na początku nawet nie wiedziałem ze potrzebowałem. Tak wiec jeśli czyta to ktoś, kto się zastanawia nad rozpoczęciem terapii, to nie czekaj tylko idź.
@n0cniarz imo lepiej żeby mieli wyj#bane niż żeby robili z ciebie podś#!$%@? bądź opowiadali sobie twoją historie na spotkaniach rodzinnych. Coś w stylu: słuchaj Halina, a ja mam takiego pacjenta. Totalny piwniczak, nigdy nie ruchal, w sumie nie dziwne bo brzydki jak sk0rwesyn, ale słuchaj Halina jedyne co mu mogę dać to xanax bo dla niego już nie ma nadziei. Słaba psychika. Halina te pokolenie jest tak słabe wszystko przez te konkutery.
@n0cniarz: nikogo nie interesuje twoja sytuacja dopóki o niej nie powiesz. Jeśli ktoś ma patolę w domu to z całego serca polecam zawiadomić o tym odpowiednie osoby. Lepiej i bezpieczniej jest w domu dziecka czy w rodzinie adopcyjnej niż w domu w którym rodzice to alkusy