Wpis z mikrobloga

@KoninaBeZiomeczka: najpierw trzeba mieszkać koło tego metra co znowu podnosi ceny mieszkań + mało takich mieszkan do wyboru. Większość ludzi musi korzystać albo z innej formy transportu albo się przesiadać do metra. To są tylko dwie linie z czego jedna jest upośledzona, to nie Londyn. Co do bezpieczeństwa to jak dla mnie mniej bezpiecznie bywa w Warszawie, co by nie mówić to kibice legii też potrafią być nieprzyjemni jak ma się
@KoninaBeZiomeczka kręcę się w okolicach Koziegłów i zaufaj, że biedni ludzie to tu nie są, biznesów, januszexów od #!$%@? a na ulicach czasem lepsze bryki niż pod placem Trzech Krzyży w Warszawie. Z resztą ludzie tam się dorobili na kręceniu choinek i co drugi dom to produkcja stroików na cały świat. Myszków i Zawiercie podobnie, jest fest dużo bogatych ludzi ktorzy z jakiejs przyczyny tam mieszkają.

Przegryw zawsze będzie przegrywem o tyle
@KoninaBeZiomeczka: no przecież pisałem, że 40min. Jak się trafi eic to nawet szybciej. Czy dziewczyna z Kato zgodzi się przyjechać do Zawiercia to nie sprawdzę bo się wyprowadziłem ale sam mam osobiście taki plan, że jak już zarobię tu tyle, że starczy mi do końca życia to wrócę w tamte rejony. Jak dla mnie plusem jest na przykład liczba skał na Jurze bo się wspinam trochę, lubię góry a stamtąd mam