Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!

Od jakiegoś czasu prowadzę/tworzę bota ( #gpupricebot LINK), który pomaga Wam w zakupie #kartygraficzne. Z jednego kanału rozwinęliśmy się na 17 dedykowanych dla kart graficznych , 2 dedykowanych dla konsol oraz #discord z ponad 500 użytkownikami. Do tej pory złożyliście ponad 1 000 zamówień za jego pośrednictwem.

Z racji tego, że samo rozwiązanie jest na dzień dzisiejszy rentowne, a przynajmniej nie przynosi strat (dzięki wszystkim za podrzucenie info o czymś takim jak afiliacja), chciałem zrobić to co wykopki lubią najbardziej czyli #rozdajo w ramach #mikolajki :-)

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów chciałbym jeszcze podziękować @niko444 , który pomógł mi na samym początku. Bez niego to rozwiązanie nigdy by nie powstało. Dla Waszej informacji, przekazałem mu karty podarunkowe do wybranych przez niego sklepów. Jeszcze raz dziękuję! ()

A teraz do sedna.

Szczegóły Mikołajkowego #rozdajo

Nagrody:
- 1x500zł w postaci kodu/karty podarunkowej do wybranego sklepu
- 1x200zł w postaci kodu/karty podarunkowej do wybranego sklepu
- 3x100zł w postaci kodu/karty podarunkowej do wybranego sklepu

Co musisz zrobić?
Zaplusować ten wpis

Kto bierze udział?
- Wszyscy PLUSUJĄCY ten wpis poza mną i moderacją. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdecydowałem się nie wyłączać nikogo innego - ponieważ część osób może tutaj przyjść z naszego Discorda. Nie chciałbym zabierać komukolwiek szansy wzięcia w nim udziału.

Kiedy odbędzie się losowanie?
W poniedziałek 6/12 (Mikołajki), między godzinami 22-24 jak ogarnę się po pracy.

Czego użyję do losowania?
Prawdopodobnie #mirkolos - jeszcze nie sprawdzałem alternatyw ale to wydaje mi się być proste i przejrzyste! :-)

Kiedy zostaną przekazane nagrody?
Po kontakcie z wylosowanym Mirkiem i ustaleniem do jakiego sklepu chce nagrodę.

POWODZENIA!

PS. Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z rozwiązaniem. Wszystkie linki dostępne TUTAJ
  • 8