Wpis z mikrobloga

Hey kochani!
Niektórzy z Was dawali mi tutaj dobre rady. Od niektórych otrzymałem też słowa wsparcia czy nawet wsprarcie materialne.

Wpisy o Guciu robiłem wyjątkowo rzadko. Nie miałem na to czasu po prostu. Praca, rodzina, nasza mała córka no i syn, którego musimy rehabilitować ile się tylko da.

Nie wiem jak inni rodzice w podobnych sytuacjach dają radę to ogarnąć, żeby zajmować się codziennymi problemami plus jeszcze prowadzić jakiś strony dedykowane tym maluchom.

No ale tak często dostaje pytanie o to, żeby dać znać co tam słuchać u Gucia, że postanowiłem w końcu uruchomić dedykowaną stronę na facebooku gdzie postaram się wrzuacać jakieś niusy na temat tego co się dzieje.

Bo jak tak się zastanowiłem nad tym trochę dłużej i to ja bym był tym, który wspiera/wspierał kogoś w potrzebie to chciałbym wiedzieć czy się coś zmieniło. Czy leczenie przynosi skutki lub czy jest wręcz przeciwnie.

Dlatego postaram sie wrzucać często info o tym co się z nami (Guciem) dzieje właśnie tutaj na facebooku: https://www.facebook.com/guciotadrzak
nie jestem dobry w te klocki więc jeśli będę coś partaczył z postami to proszę wybaczcie - jeszcze się tego ustrojstwa jak "blog" na facebooku uczę :D

Tutaj na wykopie postaram się też od czasu do czasu coś skrobnąć głównie pod tagami: #zdrowiegucia <- zapraszam do obserowania chociaż najpewniej nie będę tam dużo pisać. Głównie przez to, że wykop to jednak nie jest dobre miejsce dla takich wyznań odnośnie dzieci. (czasami ludzie potrafią tutaj być delikatnie mówiąc nieco bezduszni)

Zapraszam do obserowania bo stan mojego syna po udarze niedokrwiennym, śpiączce i z cukrzycą typu 1 był tragiczny ale aktualnie bardzo dużo się poprawiło. Postaram się więc informacji o samym Guciu pisać też o terapiach jakie odbyliśmy, jakie odbywamy lub #lekarstwa i #suplementy, które stosujemy lub stosowaliśmy i przestaliśmy z różnych względów.
Może to komuś w podobnej sytuacji pomoże. Może ktoś z Was pomoże dobrą radą nam.

Tutaj jest wpis tłumaczy wszystko co się z nami działo: link do postu

Kocham Was wszystkich. Pamiętajcie :D :*

#zdrowie #dzieci #udar #cukrzyca #spiaczka
inny_89 - Hey kochani! 
Niektórzy z Was dawali mi tutaj dobre rady. Od niektórych ot...

źródło: comment_163871617079cIabPn4JKUqYhR2g8jfA.gif

Pobierz
  • 6