Wpis z mikrobloga

Muszę się wyżalić. Dziś odeszła moja kotka. Pojechaliśmy do weta na usuwanie kamienia. Nie obudziła się po narkozie. Była taka spokojna jak wiozłem ją na zabieg, jeszcze wczoraj siedziała mi na kolanach i wtulała głowę w moje ręce. Jestem mega przybity tym co się stało. Jak odebrałem ją od weta i wracałem autem to się rozkleiłem. Żegnaj moja przyjaciółko, mam nadzieję, że tam dokąd odeszłaś będzie Ci lepiej. Będzie mi Ciebie brakowało ()
#feels #koty
radmen2 - Muszę się wyżalić. Dziś odeszła moja kotka. Pojechaliśmy do weta na usuwani...

źródło: comment_1638895528LAPYXbu6zabnaPTDFdEsKW.jpg

Pobierz
  • 44
@radmen2 współczuje straty.
Myślę, że musieli coś zawalić :(
Parę mc temu mój kot też miał usuwany kamień nazębny i za dużo narkozy mu dali. Normalnie ma oczy koloru zielonego. A po tym zabiegu dwie doby miał koloru takiego jakby żółto-miodowego, plus wymiotował pianą.
Wet jeszcze po dobie dzwonił się pytać jak się Karmelek czuje i czy się pozbierał.
Na szczęście się wylizał.
@radmen2: "Nie obudziła się po narkozie." 2 lata obserwoje tag i nikt nie mail takiego przypadku. Robili testy krwi / dodatkowe badania przed samym zabiegiem? Ile kot mial lat i czy oststnie 4 miech mial zabiegi? Z tego co napisales to chyba miele praktykanta lub "slaby dzien"
Bedziesz sprawe kontynułować czy zostawisz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kemoi: Testy krwi miała robione w zeszłym tygodniu, przed samym zabiegiem nie. Ciężko określić jej wiek dokładnie, ponieważ przygarnęliśmy ją, była u nas prawie 6 lat. Przez ostatnie 4 miesiące zabiegów żadnych nie miała, ale przez ostatni okres często byliśmy u weta bo dostała uczulenia prawdopodobnie na pchły i była na antybiotyku i sterydach przez jakiś czas, miała też dwa razy podłączana kroplówkę jakieś dwa tygodnie temu bo mało jadła przez