Wpis z mikrobloga

Mirasy, przytrafiła mi się kuriozalna sytuacja której nie jestem w stanie wytłumaczyć xD

Zadzwonił do mnie numer z GISu(22 257 11 45) i oznajmił mi że ja i moja rodzina jesteśmy na kwarantannie. W zasadzie nic nikomu nie dolega ani nikt ostatnio z rodziny nie pojawił się w przychodni. Do infolinii ani sanepidu nie jestem w stanie się dodzwonić aby dostać jakiekolwiek wyjaśnienie sprawy. Czy komukolwiek się przytrafiła taka sytuacja?
  • 6
@sexman: albo błąd systemu, albo ktoś ze znajomych/rodziny/sąsiadów (nie wiem) podał wasze dane, że miał kontakt i się nie przyznał, zainstaluj sobie apkę na telefonie, zobacz czy tam też jest widoczna kwarantanna. Teoretycznie bez appki i jej autoryzacji moze wpasc policja sprawdzic czy siedzicie w domu.
No i jednak okazało się, że mam. Zalogowałem się ponownie do IKP. Okazało się, że nie dość, że mam kwarantannę od wczoraj(a dokument wystawiony dzisiaj xD), to jeszcze moim oczom ukazało się skierowanie na szczepienie wystawione na początku listopada. Chyba ktoś coś w excelu #!$%@?ł. No już #!$%@?. Kwarantanna i tak mi się kończy za 3 godziny. Cyrk xD