Wpis z mikrobloga

Nienawidzę tego #!$%@? wewnętrznego niepokoju.
Zdrowie mam, prace mam, mieszkanie mam, nawet różową mam, a wstaje rano i strach jakbym co najmniej miał zaraz poprawkę z matury. Ostatni miesiąc mnie wykończył, nigdy jesień nie działała na mnie tak źle.

#wygryw #przegryw #depresja #dziendobry #zycie

Macie lęk wewnętrzny bez powodu

  • Tak często 52.0% (118)
  • Czasami 37.4% (85)
  • Nigdy 10.6% (24)

Oddanych głosów: 227

  • 16
@30062018: moim zdaniem to jest jakiegoś rodzaju depresja, też to miałem silne ale teraz znacznie bardziej osłabło dzięki lepszej sytuacji finansowej. Moim zdaniem jak byś np miał 10 mln na koncie i był ustawiony do końca życia to by nie było tego lęku. To lęk przed tym, że możesz np stracić dobrą pracę, którą teraz masz, a ciąży na tobie przecież obowiązek jej posiadania i utrzymywania wszystkiego
@30062018: oj tak Mirku, mnie gniotło przez caly ostatni tydzień. Z goscia który zazwyczaj wstaje rano z pozytywnymi myślami zmienilem sie w goscia który boi sie dosłownie wszystkiego. Nie stresowac sie niepotrzebnie i duzo swiezego powietrza. Przejdzie. Z fartem!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@30062018: jeśli masz pozytywne nastawienie i twierdzisz że wszystko w życiu ogarnąłeś, świat ostatnio mówi: sprawdzam. Żeby nie zbaczać na dziwne tematy to się powinno skończyć koło 21 grudnia. Ostatnio ilość niepokoi się drastycznie nasiliła. Pamiętaj - one nie są twoje, pochodzą z zewnątrz. Możesz nawet głośno powiedzieć, że wszystko jest w porządku

AA.. jeśli oglądasz telewizję czy czytasz codziennie portale informacyjne, zakończ to robić. Ten czarny negatywny przekaz działa strasznie
Nienawidzę tego #!$%@? wewnętrznego niepokoju.

Zdrowie mam, prace mam, mieszkanie mam, nawet różową mam, a wstaje rano i strach jakbym co najmniej miał zaraz poprawkę z matury. Ostatni miesiąc mnie wykończył, nigdy jesień nie działała na mnie tak źle.


@30062018:

Absolutnie nic takiego nigdy nie miałem.

Ale to są zaburzenia lękowe - czyli odczuwanie lęku bez konkretnej przyczyny zewnętrznej.