Wpis z mikrobloga

Moja mama, pielęgniarka. Zaszczepiona wszystkimi możliwymi dawkami, w tym co roku na zwykłą grypę. W poniedziałek zrobiła test, wczoraj przyszedł wynik - oczywiście pozytywny.
Jak mi się ktoś jeszcze raz wynurzy z #!$%@?, że szczepienie ma być obowiązkowe, to go śmiechem zabiję na miejscu. Nie ma, NIE MA absolutnie #!$%@? żadnych argumentów za tym, żeby ludziom w tej kwestii odbierać wolną wolę. Szczepionka miała gwarantować, że nie zachorujemy - nie gwarantuje. Miała chronić przed roznoszeniem wirusa - nie chroni. Miała dawać łagodny przebieg choroby - no nie zgadniecie, nie daje.
Chcesz się szczepić, to się szczep. Nie chcesz, to nie. A jak chcesz innym mówić co mają robić, to zostań majorem w wojsku, cholerny zamordysto.

#koronawirus #oswiadczenie
  • 228
  • Odpowiedz
@Namarin: uwaga, a niektórzy zginęli w wypadku samochodowym, mając zapięte pasy! Pasy nie dzialajo a są przymusowe! Stop segregacji pasitarnej!
  • Odpowiedz
@ratty: Uwaga, a niektórzy zginęli w wypadku samochodowym chociaż nie mieli prawa jazdy a wsiedli za kółko, a posiadanie uprawnień jest wymagane do prowadzenia pojazdu, albo mieli niesprawny pojazd chociaż stan techniczny samochodu musi być dobry i jest wymagany, serio chcesz się teraz przerzucać takimi trywialnymi porównaniami?
  • Odpowiedz
@Tomasztom: Nie zrozumiałem co napisałeś bo trochę nieskładnie. Są dane o zaszczepionych hospitalizowanych i niezaszczepionych. Są dane o zgonach zaszczepionych i zgonach niezaszczepionych. Łatwo porównać.
  • Odpowiedz
@artur7177: Nie rozmawiamy o tym, czy warto szczepić dzieci tylko czy szczepionki działają. A wszystkie dane mówią, że działają.
Także... żyjesz w alternatywnym wszechświecie który nie jest oparty na danych. W Twoim świecie ludzie nadal żyliby w ciemnych wiekach ;)
  • Odpowiedz
Miała dawać łagodny przebieg choroby - no nie zgadniecie, nie daje.


@Carramba666: Oczywiście, że daje. Porównując przed i po w moim przypadku - dwie różne choroby.

W poniedziałek zrobiła test, wczoraj przyszedł wynik - oczywiście pozytywny.


@Carramba666: Skoro robiła test, to miała podejrzenie kontaktu albo jakieś objawy. Nikt sobie testu nie robi wyrywkowo dla samego robienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie mieć teraz dwa certyfikaty, jak
  • Odpowiedz
@Shatter: Mnie jak pyta ktoś zaszczepiony to mówię, że jestem zaszczepiony. Jak ktoś kto się nie szczepił to mówię, że ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już w jednym miejscu pisałem najbardziej #!$%@? mnie to, że coraz rzadziej w drugim człowieku widzimy człowieka a coraz częściej tylko szura/szczepa
  • Odpowiedz
@Carramba666: Jakim k*#$a żyją na tym świecie tacy ludzie? gdzie selekcja naturalna? Szczepionki nie zawsze działają w 100% na każdego tak jest było i będzie, to że eksperci za 10 groszy w telewizji tak mówią to nie znaczy że nie powinieneś wierzyć we wszystko co usłyszysz, może zaczniesz weryfikować informacje? Ale wyobraź sobie że te szczepionki w przeszłości nawet bez 100% skuteczności uratowały wiele istnień ludzkich, nie raz udowodniły swoją przydatność
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
Szczepionka miała gwarantować, że nie zachorujemy


@Carramba666: xDDDDDDDDDDD
Szury odkrywają, że inne szury ich oszukały i obwiniają o to normalnych ludzi xD

Nic nowego, ale zawsze bawi xD

Pamiętaj jeszcze, że szczepionka miała gwarantować nieśmiertelność przez minimum pół roku, albo nawet rok, bo tak mówiły szury.
  • Odpowiedz