Wpis z mikrobloga

- Best Game Direction: Deathloop
- Best Narrative: Marvel's Guardians of the Galaxy
- Best Art Direction: Deathloop
- Best Score & Music: NieR Replicant
- Best Audio Design: Forza Horizon 5
- Best Performance: Maggie Robertson | Lady Dimitrescu
- Games for Impact: Life is Strange: True Colors
- Best Ongoing: Final Fantasy XIV Online
- Best Indie: Kena: Bridge of Spirits
- Best Mobile Game: Genshin Impact
- Best Community
janushek - - Best Game Direction: Deathloop
- Best Narrative: Marvel's Guardians of ...

źródło: comment_1639111476XyD4GfZAWjBX5XTXK6o5DU.jpg

Pobierz
@szpigulin: Ludziom widocznie jeszcze nie #!$%@?ło.

@janushek: Dla mnie najwiekszem zaskoczeniem jest chyba ... goty dla it takes two. xd Gralem, gralem tez w ratcheta i re8 i obie te gry imo bardziej na goty zasłużyły, o pozostałych sie nie wypowiadam bo jeszcze nie grałem.

Troche smuci brak nagrody dla Ratcheta za grafikę, bo wygladal on obłędnie, nagroda dla Deathloopa jest trochę dla mnie niezrozumiala, ale jakiegos dużego żalu o
@szpigulin: jest jak miało być

@dbcoop: Returnal nie był nawet nominowany do tej najważniejszej kategorii

@Ryszardzislaw: w tej edycji każdy wybór byłby "kontrowersyjny", gdyby Halo miało premierę z miesiąc temu to pewnie to byłoby GOTY

It Takes Two to naprawdę świetna gra, może nie GOTY ale nie ma i długo pewnie nie będzie lepszej gry do coopa, tzn dopóki Fares nie zrobi nowej gry
to wiele mówi o kondycji tej branży: jakieś indyki, lol, forza i marvel gog


@xionze: gdzie tu masz indyki oprócz dwóch nagród dla Keny w kategoriach o grach niezależnych?
Na temat LoLa i Forzy się nie wypowiadam bo nie gram ale w kategorii o dostępności nie było chyba lepszego kandydata a Guardiansi to bardzo dobra gra więc?

@JozefMatlab: teraz grę niezależną będziemy definiować poprzez czas trwania napisów końcowych? XD
Masz
Tak patrzę na te gry, i tak sobie myślę. Ależ ten rok był #!$%@?. No i poprzedni w sumie też.

Kurła kiedyś to było. 2007-2008r: Mass Effect, Bioshock, GTA IV, Asassin's Creed, Cod MW, Half Life ep2, Crysis, God of War 2, Dead Space, Fallout 3, Gears of War 2, Far Cry 2, Left 4 Dead ... ach #!$%@? szkoda gadać.

A teraz? Piąty reskin Forzy Horizon dostaje kilka nagród. It Takes
@b27piter: Szczerze to każdy normalny człowiek ma swoją "kupke wstydu" więc to że dany rok jest mniej obfity to nie ma tragedii. Można nadgonić zaległości. Ze wszystkimi grami na bieżąco to są jacyś recenzenci czy krytycy, a nie szarak który odpala konsole na 2-4 godziny dziennie.
@redemptor: tak jest, nie zmyślam. W wszystkich studiach teraz jest konkurs kto upchnie jak najwięcej czarnych postaci do gier, żeby dostać branżowe nagrody i #!$%@?ć łebków na wykopie