Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski które lubią #bizuteria Co wolałybyście dostać?
1) prostą i skromniejszą (i np cieńszą) bransoletkę nieznanej marki (czy po prostu od jakiegoś złotnika), ale za to całą ze złota
2) coś bardziej rzucającego się w oczy (i np ze znanej firmy jak Swarowski czy Pandora) ale nie ze złota tylko pozłacane albo z jakiegoś zwykłego metalu (bo chyba tak robią obie te firmy - przynajmniej dla produktów w akceptowalnych cenach)

Pytam bo obie opcje mogą być mnie więcej w tej samej cenie.
Trochę odnośnie tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/62330335/anonimowemirkowyznania-czy-ktos-moglby-mi-pomoc-z-/
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b2c9371a841e000b7d9d3a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jestepianke:
miałem właśnie pisać, że pewnie zależy od stylu.
Zapomniałem, że u kobiety styl może zależeć od tego którą akurat powiekę otworzyła dziś pierwsza, albo czy słońce akurat świeci mniej czy bardziej ( ͡º ͜ʖ͡º)
OP: @squirrel666: @BozenaMal: @zgubilam_kredki: Dzięki dziewczyny za odpowiedź. W sumie ja też się skłaniam ku tej opcji. Ale tak myślę, że sporo kobiet nie interesuje czy coś będzie mega trwałe bo i tak zmienia biżuterię od czasu do czasu, więc to że się zetrze ich mało obchodzi. Wolą jakąś grubszą bransoletkę z jakimś kamieniem i ozdobami która będzie dużo wyraźniejsza zamiast złotej bransoletki w postaci cienkiego łańcuszka. Oczywiście
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie to 1. pomysł lepszy, ale nie kupuj za cienkiego tego łańcuszka, bo niestety mają one wielką tendencję do zrywania się. Szczególnie te z sieciówy. Pójście do prywaciarza złotnika to dobry pomysł, zwykle mają lepszą jakość w stosunku do ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @squirrel666: @BozenaMal: @zgubilam_kredki: Dzięki dziewczyny za odpowiedź. W sumie ja też się skłaniam ku tej opcji. Ale tak myślę, że sporo kobiet nie interesuje czy coś będzie mega trwałe bo i tak zmienia biżuterię od czasu do czasu, więc to że się zetrze ich mało obchodzi. Wolą jakąś grubszą bransoletkę z jakimś kamieniem i ozdobami która będzie dużo wyraźniejsza zamiast złotej bransoletki w postaci cienkiego łańcuszka. Oczywiście
OP: @squirrel666: @BozenaMal: @zgubilam_kredki: Dzięki dziewczyny za odpowiedź. W sumie ja też się skłaniam ku tej opcji. Ale tak myślę, że sporo kobiet nie interesuje czy coś będzie mega trwałe bo i tak zmienia biżuterię od czasu do czasu, więc to że się zetrze ich mało obchodzi. Wolą jakąś grubszą bransoletkę z jakimś kamieniem i ozdobami która będzie dużo wyraźniejsza zamiast złotej bransoletki w postaci cienkiego łańcuszka. Oczywiście