Wpis z mikrobloga

@Przypadkowy: Ale to czekaj? Za karę tam siedzi? Za karę przedstawia ten kraj w samych superlatywach? Jedzonko, dupeczki, wycieczki. Nie rozumiem, skoro jest tam źle to nie może stamtąd wyjechać? Albo żeby z nim porozmawiać to ja mam jechać do Chin? XD Kto tutaj ma problemy z rigczem?
@Zatwardzenie: ty masz. Dzieckiem jesteś, czy co? Jeśli się siedzi w bezpiecznym kraju, to nie namawia się do kłopotów kogoś, kto siedzi w kraju niebezpiecznym. I żadne tłumaczenia tego nie zmienią.

A Chiny, jak dobrze wiesz, mają i jasne strony, i te ciemne. Nic tu nowego nie odkrywasz.
Jeśli się siedzi w bezpiecznym kraju, to nie namawia się do kłopotów kogoś, kto siedzi w kraju niebezpiecznym. I żadne tłumaczenia tego nie zmienią.


@Przypadkowy: Skąd miałem wiedzieć, że to niebezpiecznie? Nie oceniaj wszystkich swoją miarą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kto siedzi w kraju niebezpiecznym


Kolega nic takiego nie powiedział. Choć jego zachowanie poniekąd zakrawa pod paranoję.
@Przypadkowy: Najłatwiej obrazić i wyjść, kiedy nie masz nic do powiedzenia. Elo.

Chciałbym zauważyć, że wypowiadasz się w temacie, którego treść brzmi:

Tak wygląda wolność słowa po chińsku. Zapamiętajcie dobrze ten wpis, są plany do wdrożenia chińskiego "social credit system" w Polsce.