Wpis z mikrobloga

O, profesorka UJ ma Q&A na instagramie! Jestem pewna że UJ, jako uczelnia szczycąca się swoją otwartościa, nie zatrudniłoby neonazist...
O boże o #!$%@?
#bekazprawakow #antykapitalizm #bekazpodludzi #bekaznarodowcow #bekaznazioli #nazizm #antyfaszyzm #libertarianizm #lewica #korwin #konfederacja #wojnaidei #heheszki #neuropa #4konserwy #komunizm #socjalizm #bekazkuca #bekazlibka
Meowkno - O, profesorka UJ ma Q&A na instagramie! Jestem pewna że UJ, jako uczelnia s...

źródło: comment_1639344651BlHhjOmOMn5Jg6uJtVa1Ae.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Victus_est_in_vita: co? Co niby w jej tłumaczeniu na sens? Niby w jaki sposób pula genowa to dziedzictwo, ale jak się "zmiesza" to już nie jest dziedzictwem? Przecież to skrajna głupota. Równie dobrze ktoś może tym samym argumentem bronić relacji kazirodczych, bo przecież ta pula genów to ich dziedzictwo.
  • Odpowiedz
@Victus_est_in_vita: a co ci to robi za różnicę czy w przyszłości będzie więcej czy mniej białych ludzi? Przecież już nawet nie będzie cie na świecie. Jak dla mnie wszyscy mogą by niebiescy w paski jak się kochają to ch.j z nimi. Właśnie powinniśmy się mieszać jak najbardziej, to zmniejszy częstotliwości narodzin genetycznie chorych dzieci i generalnie będą one zdrowsze.
  • Odpowiedz
  • 4
@Meowkno normalne poglady, oczywiste ze nie wszyscy sie z tym zgadzaja, ogolem z tym mieszaniem ras brzmi to jak brzmi ale w zasadzie tak to dziala
  • Odpowiedz
Ja się w połowie rzeczy z nią nie zgadzam ale uważam że ma prawo mieć własne zdanie to ubogaca dyskusje, cenzura i zastraszanie do niczego dobrego nie prowadzi
  • Odpowiedz
@niko444 lewica nie potrafi dyskutować i walczyć na argumenty, więc muszą zadbać o to by zdelegalizować odmienne poglądy i atakować ludzi je głoszące. Żałosne, ale lewaki takie już są.
  • Odpowiedz
@Meowkno: Jakbym czytał prawaka na wykopie.

Ja nie jestem homofobem, jestem za zakazem uprawiania seksu pozamałżeńskiego. A geje przecież nie mogą wziąć ślubu!

Podobny fikol jak powtarzane swego czasu na wykopie: Nie jestem homofobem. Nie chce żeby geje mieli prawo do formalizowania związku, bo ja jestem w ogóle przeciwko instytucji małżeństwa.

Wysryw o rasach i o puli genetyczniej jako "dziedzictwie", to już w ogóle #!$%@? 3 gęstość.
  • Odpowiedz