Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez prezesa NBP Adama Glapińskiego. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że WBIOR3M będzie ciągle bez zmian za jego kadencji. Brałem kredyty na WIBOR3M na poziomie 0,21% ... Kupiłem za całą zdolność mieszkania na etapie dziury w ziemi, które po wybudowaniu miały iść na wynajem. Wydałem łącznie 230 tys zł na wkłady własne 10%... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#bitcoin #kryptowaluty #afera #sadowehistorie #pytanie #wykopoczta #kiciochpyta
#mieszkanie #kredyt #pieniadze #nbp #inwestycje
szcz33pan - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez prezesa N...

źródło: comment_1639393389iQ56cNWm5y37fQ6YBoKeLT.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@szcz33pan: Nie ma takiego dowodu, powtarzam jeszcze raz. Jest nagroda pół miliona starych złotych dla człowieka, który wskaże cień dowodu że Glapiński wiedział o podwyższeniu stóp. Po prostu nie wiedział, proszę sobie wyobrazić. Znaczy, wiedział, albo nie wiedział. Ja nie wiem, czy wiedział, ale istnieje ogromna możliwość, że nie wiedział. Jest nawet taka wypowiedź premiera Morawieckiego, który napisał te słynne maile, on powiedział taki zmęczony, powiedział do swojego Prezesa "Zrobiłem coś
@szcz33pan: nie wiem czy wiesz mirku ale w Polsce urzędnicy nie ponoszą odpowiedzialności za takie decyzje, może w stanach coś by Ci się udało ugrać a tu po prostu w kolejnych wyborach musisz oddać głos na kogoś innego kto mianuje innego prezesa NBP
@szcz33pan: xD nie ma to jak w czasach rządzonych przez nieudolnych ludzi, którzy systematycznie rujnują kraj od wielu lat, w czasach nowych regulacji energetycznych oraz w czasach pandemii, wyniszczającej gospodarkę ratowaną nieudana tarcza antykryzysowa, gdzie te trzy składowe swoje ujście mogły mieć tylko w inflacji, brać potezny kredyt na inwestycje i mieć pretensje do beznadziejnego człowieka ze podniósł stopy procentowe xD które podnieść powinien już dawno temu i to od razu