Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję rady. Płacę sporo pieniędzy za zajęcia jogi, w których zazwyczaj prowadzący nawet mnie nie poprawia. A więc równie dobrze mogłoby być nagrane, za darmo. Ale w domu trudniej mi się jest zmusić. A więc w praktyce płacę sporo pieniędzy, za to, że robię tę jogę w innym miejscu i dziwnie by było w środku przestać robić. Gdybym potrafił się zdyscyplinować w domu, nie musiałbym płacić za te zajęcia, dojeżdżać, itd. Czy komuś się udało zdyscyplinować do robienia tego w domu? Jakieś dobre rady? #joga #cwiczenia #fitness
  • 10
@radio_dalmacija: zaplanuj ją w konkretnym czasie dnia i choćby ci się sakramencko nie chciało, to włazisz na matę, jak już na niej będziesz, to okazuje się, że nie jest tak źle i sobie potem dziękujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja najbardziej lubię po porannej kawie i wiem, że jak sobie powiem "teraz mam dużo do zrobienia, zrobię ją wieczorem", to to jest kłamstwo wielkie ( ͡°
prowadzący nawet mnie nie poprawia


@radio_dalmacija: w takim razie bym zmienił na Twoim miejscu prowadzącego. Praktyka w domu owszem jest ważna, ale jak będziesz coś źle robić i nie będzie miał Cię kto poprawić, to zrobisz sobie krzywdę. Co do motywacji, to nie pomogę, bo sam praktykuję ponad rok i nadal nie mogę się zmusić do rozłożenia maty w domu.

Btw jaki rodzaj jogi praktykujesz?
Btw jaki rodzaj jogi praktykujesz?


@shinigami26: różnie, bardziej próbuję wybierać nauczycieli niż konkretne rodzaje

w takim razie bym zmienił na Twoim miejscu prowadzącego.


@shinigami26: będę próbował. Ale jedyne gdzie widziałem indywidualne podejście, to kiedy było bardzo mało osób na sali. Ale nikomu się nie opłaca prowadzić jogi dla 3 osób.
różnie, bardziej próbuję wybierać nauczycieli niż konkretne rodzaje


@radio_dalmacija: Ja osobiście polecam metodę Iyengara.

Ale jedyne gdzie widziałem indywidualne podejście, to kiedy było bardzo mało osób na sali. Ale nikomu się nie opłaca prowadzić jogi dla 3 osób.


@radio_dalmacija: U nas są grupy około 15 osób, ale prowadząca jest jeszcze młoda i ma sporo energii, ma się wrażenie, że jest jej wszędzie pełno. Chociaż czasami też potrafi być takie podejście