Wpis z mikrobloga

Na samym początku chciałbym podziękować mojemu mikołajowi za bonus w postaci wirusa w paczce xd Tak żartem mówiąc oczywiście, doceniam za ostrzeżenie mnie i życzę zdrowia Panie Mikołaju, rozniesiesz tego wirusa, wierzę w Ciebie! I masz to zrobić przed świętami! ()

A teraz paczucha! "Ale gówno xD Nawet nie chce mi się opisywać, bo i tak znajdzie się ktoś, kto powie że z nawet takich śmieci mam się cieszyć xD" napisał kiedyś qmox przez co każdy uważa, że jest z niego niezły kawał ceramiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale już tak serio, nie podnoszę Ci więcej ciśnienia @myz_czarodziej! :D Pięknie dziękuję za cudnie spersonalizowaną paczuchę! Napisałeś, że mamy podobne zainteresowania, jak LOTR czy The Elder Scrolls, miałeś też obawy, że Cię nie rozczytam, ale bez obawy, mam też prawie identyczny charakter pisma, więc trafił swój na swego i odczytałem list bezproblemowo (w pozytywnym znaczeniu tego powiedzenia)! ()

Bardzo dziękuję za latarkę, oczywiście musiałem dać sobie po oczach przy włączaniu i śmieszne plamki przed oczami widzę do teraz xD Super porządny sprzęt, tona słodyczy przyda się podczas ogrywania Obliviona (chociaż wolę Skyrima, to narobiłeś mi na niego ochotę xd). Ale jest też perełka w paczce w postaci kasety z soundtrackiem Top Gun! No po prostu mistrzostwo świata ( ʖ̯) Kaseta ma małe trzaski, ale działa i w trakcie tego pisania katuję Danger Zone :D A na koniec sok z buraka, bo oczywiście chciałem buraka, a dostałem sok z buraka, więc dziękuję i na twoje zdrówko!

Bardzo dziękuję za paczuchę, widać, że się starałeś, a byłem wymagający bo pisząc list o sobie robiłem to na małym #!$%@?, więc oberwało Ci się delikatnie, za co bardzo przepraszam! I przy okazji życzę Cię również jak najlepszych i spokojnych świąt! ()

#wykopaka #swieta #pokapake
źródło: comment_1639596681ifjyQzC0KPQLnwHeBtNo0V.jpg
  • 1