Wpis z mikrobloga

Ale tak serio serio? Coś pisali o jakiejs zmianie na zawiasy w ostatniej chwili, jesli to prawda do mówicie że miał się wstawić i to olewa to mam nadzieję że właśnie do niego policja i go zawinie jak najszybciej i dostanie 5 lat
@Blew: nie poszedł bo nie musiał.
De facto pismo jakie dostał ma moc pisma informacyjnego, niczego na nim ono nie wymusza.
Dopiero jak po trzecim piśmie się nie stawi, a dostał dopiero pierwsze, sąd wystawia policji papier o doprowadzenie skazanego pod cele, i dopiero wtedy policja może działać, gdyby dzisiaj bez takiego papiera wbiła smerfownia do meliny to nie może go doprowadzić pod cele jeśli magical sam tam nie będzie chcial
Przecież to jest kretyn. Nie wydaje mi się że za niestawienie nic mu nie grozi, napewno może to wpłynąć np na to że może nie dostać warunkowego. Bo na to też wpływa opinia np wychowawcy. A jak o to uargumentuje? Nie wstawiłem się bo? On może myśli że kara już mu się nalicza :D i jak np pójdzie w lutym to i tak posiedzi do grudnia. Nie ma chyba większego skur******twa niż
@Blew: sorry mamy takie prawo, nic mu za grozi.
Najwyżej mogą mu nie dać jakiś bonusów pod celą przez jakiś czas, no albo niegatywnie opiniować zwolnienie warunkowe.
Z drugiej strony jak im pod celą nie będzie sprawiał problemów, a raczej obsrany tucznik nie będzie #!$%@?ć się że strażnikami, to dlaczego mają go szybciej nie zwolnić, tym bardziej że nie będą mu opiniować że jest degeneratem który stanowi zagrożenie.
Cel w polskich