Wpis z mikrobloga

Pis to są jednak fachowcy i musi przyznać to nawet ich zdeklarowany przeciwnik. Tu jakieś prace nad ustawą uderzającą w antyszczepionkowców, lewactwo w zachwycie a tu cyk szybkie popołudniowe udupienie #tvn . Dwa lata temu bulwersowałbym się razem z #neuropa ale to co się wyprawia w związku z #koronawirus każe mi tylko bić brawo #wolnemedia
  • 17
  • Odpowiedz
@Walther00: Weź dwa oddechy i jeśli masz ochotę pogrzeb w mojej historii i znajdź jeden komentarz negatywny w stosunku do zeszłorocznych protestów przeciwko gównoorzeczeniu pseudo TK dotyczącego rodzenia płodów bez mózgu. A jak już nie znajdziesz, to wróć i mnie przeproś
  • Odpowiedz
@Stallion45: Jeśli naprawdę boisz się igły bardziej niż całkowitej utraty dostępu do informacji to średnio o tobie świadczy ¯\_(ツ)_/¯ nie podoba ci się tvn to go po prostu nie oglądaj, ale w państwie gdzie wszystko jest już praktycznie przejęte przez partie rządzącą i ich ziomeczków , utrata takiego TVNU to właściwie wygrana PISU z automatu bo już nikt nie powie ci o inflacji/respiratorach czy innych #!$%@? akcjach TVN ma ważne zadanie
  • Odpowiedz
Jeśli naprawdę boisz się igły bardziej niż całkowitej utraty dostępu do informacji to średnio o tobie świadczy


@gardzenarodowcami: TVN i informacje, to się nazywa poczucie humoru. Ja bym to bardziej porównał do usunięcia awarii gdzie po odkręcenia kurka w kranie wylewa się z niego szambo no ale zostaje wciąż drugi kurek z tym samym problemem (TVP) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: O czym Ty do mnie za przeproszeniem #!$%@?? Kto Ci powiedział, że ja się igły boję? A co do dziennikarskego poziomu tvnu, to bardzo lubię superwizjer, ale od kiedy ta gównostacja chce ze mnie zrobić człowieka drugiej kategorii, ja chcę by ich szlag trafił. I tak się stanie
  • Odpowiedz