Wpis z mikrobloga

Hej przedświąteczne Wykopky ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnie moje #rozdajo w tym roku!
Wśród plusujacych losuje dwie osoby: pierwsza wybiera jakiekolwiek świecące drzewo z mojego sklepu www.bido.com.pl a druga wylosowana osoba dostaje galaktyczny zestaw wart 100zł, bo przy poprzednim rozdajo zielonka mnie wystawiła.

Jest do wykorzystania wykopowy kupon "świecących świąt" na -25% na mojej stronie, zamowienia świąteczne przyjmuje do wtorkowej nocy! Oczywiście wszystko zapakowane pod prezent, w ozdobny kartonik wypełniony mchem.
InPost gwarantuje dostawę do wigilii jeśli nada się paczki max rano w środę a ja w tym okresie pilnuję by nadawać wszystko na bieżąco i ufam że Inpost stanie na wysokości zadania. Ostatnie paczki będę pakować we wtorek w nocy :)

Może to nie pożegnanie, ale zmniejszam intensywność swojej rękodzielniczej pracy - w styczniu mam egzamin na C+E i intensywnie będę szukać pracy znowu za kółkiem - powrót na etat po tym porąbanym roku będzie dla mnie jak wakacje.
No i nie powiem, wizja stałej wypłaty to coś czego nie miałem od 3 lat i aż sam sobie tego zazdroszczę xD

Jednocześnie w międzyczasie wypowiedziano mi umowę wynajmu warsztatu - cały obiekt w którym wynajmowałem malutkie pomieszczenie w starej cieciówce typowo dla #wroclaw idzie pod deweloperski młotek a ja muszę szybko znaleźć nowe miejsce dla siebie.

Mam jedną opcję (może kojarzycie "Pod Ciśnieniem" ;)) ale jeszcze się porozglądam bo mam trochę dość wynajmowania 10mkw za 500zł miesięcznie. Jak pomyślę, że kiedyś za tyle wynajmowałem normalny pokój w Krakowie to mnie szlag trafia :Do

Tak czy tak - będzie mała przerwa. Coś tam na pewno będę tworzyć, coś tam będę wrzucać ale co z tego będzie pojęcia nie mam. No i cholernie chciałbym wrócić do trytu i bardziej skomplikowanych rzeczy ale na to potrzebuję oszczędności które zeżarł covid.

Chyba wystartuje z Etsy. Nawet nie chyba a na pewno, bo już od roku o tym myślę a nie działam. Ma ktoś z tą platformą doświadczenie? Książkę o etsy mam i czeka na lekturę ale za każdą radę będę wdzięczny.

I ostatnie, chyba najważniejsze w tym wpisie.
Cholerne dzięki ludziska. Za Wasze wsparcie, miłe słowa, za konstruktywną krytykę, kupowanie u mnie i ogólnie za to, że od lat mogłem się wyżywać twórczo tutaj na wykopie mając odbiorców - to dało mi gigantyczny pocisk do działania i na 100% gdyby nie wykop, gdyby nie #rozkminkrzaka nie zrobiłbym nic tylko dalej po cichu marzyłbym o otwarciu firmy i rękodzielniczej robocie jeżdżąc gdzieś po europie.
Po ludzku dziękuję Wam wykopki. #!$%@? portal, nie zapomnę go nigdy xD

Tyle ode mnie, trzymajcie się w zdrowiu, jeśli nowy rok i nowy ład pozwoli to usłyszymy się w 2022 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#rekodzielo #rozkminkrzaka #rozdajo
bkwas - Hej przedświąteczne Wykopky ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnie moje #rozdajo w tym roku!
Wś...

źródło: comment_1639901901uf0cqylvFuEmhAbJ4CROEa.jpg

Pobierz
  • 31
@Hiter będzie dobrze, przestałem się już poddawać więc nie zwiastuje jakiejś tragedii :D

Ale nie powiem, 2021 to była taka sinusoida i rollercoaster zwątpienia, bankructwa, walki i cholera wie jeszcze czego, że serio trochę czekam na etat.

To mi da (o ironio) o wiele więcej swobody przy działaniu z rękodziełem - i myślę że w końcu będę mógł zainwestować parę tysięcy w tryt, a to już jazda która będzie dla mnie niezłą
@bkwas: robisz kawał świetnej roboty, zresztą już Ci to pisałem. Trzymam kciuki aby kwestia lokalu się rozwiązała. W końcu musi być z górki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla osób które nie miały doczynienia z bkkwas, to mogę zapewnić, że podejście do Klienta jest na najwyższym poziomie. Wsłucha, doradzi, a same produkty wyglądają nieziemsko, w dodatku to rękodzieło, więc każdy jest unikalny na swój sposób ;)!
@Bigolini ah, jak zawsze dzięki, naprawdę :)

W rękodziele (a przynajmniej w moim bizuteryjnym przypadku) cudowne jest to, że naprawdę nie trzeba być Januszem żeby obie strony były zadowolone, zarówno twórca jak i odbiorca. No i to też zasługa Wykopków, bo to Wy pchaliście mnie w stronę która poszedłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

A lokal? Coś już mam rezerwowego. Aktualnie mam 8mkw, a znalazłem 11mkw za 500zł -