Wpis z mikrobloga

@freecancer Dziękuję Ci mirku za wspaniałą paczkę. Nie wiem jak to zrobiłeś ale przygotowana zawartość jest lepiej dopasowana niż by to mogło wynikać z mojego opisu czy tego co publikuję na mirko. Bardzo doceniam że pomyślałeś w paczce o zwierzakach oraz o mojej różowej. Ja nawet w pierwszej wersji mojego opisu napisałem że fajnie gdyby mój darczyńca pomyślał nie tylko o mnie. Ale admini zabawy kazali mi ten fragment usunąć, bo paczka ma być dla jednej osoby. Więc jak widzisz obaj trochę nie mogliśmy się dogadać z adminami. Ale finalnie wyszło lepiej niż którykolwiek z nas mógł się spodziewać. Bardzo mi się podoba pasek, trafiłeś idealnie bo jakiś czas temu królik mi obgryzł mój brązowy pasek i nie miałem paska pasującego do brązowych butów. Teraz jest! dzięki Tobie :)

Książka, super. Różowa zdradziła nawet że sama się zastanawiała nad tym tytułem kiedy szukała dla mnie prezentów na święta. Koszulka/piżama pasują idealnie, i piszę tą wiadomość siedząc w koszulce z Wiedźmakiem od Ciebie :)

Przepraszam że tak długo musiałeś czekać na to aż odbiorę przesyłkę. Niestety nie mogłem odebrać paczki wcześniej, na szczęście zdarzyłem jakieś 2h przed limitem czasu w paczkomacie.

Dziękuję Ci również za piękne życzenia, nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Ci tego samego - bo nic lepszego sam nie wymyślę. Piszę publicznie te podziękowania żeby inni widzieli jaki fajny z Ciebie człowiek. Zdecydowanie zasłużyłeś na wyrazy uznania. Winszuję.

I dla mnie jest to pierwszy udział w wykopace, tym którzy jeszcze nie biorą w niej udziału. Gorąco polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokapake #wykopaka
źródło: comment_1639913622Gk6ykMkP4rpGbnpVrQuIk4.jpg
  • 1