Wpis z mikrobloga

Psy vs Van 0:1
Okazalo sie, ze mam ulice obok za saisiada typa #patologiazewsi w wersji #uk .
Gosc puszcza agresywne psy bez smyczy, w srode wieczorem zaatakowal mnie jeden, dostal buta na ryj i w zasadzie oprocz wkqrwu i podatrych spodni - ok.
Wczoraj - znowu kopia sytuacji - chce wejsc do auta skacze na mnie kundel (mix Staffordshire i czegos tam).
No to tym razem telefonik, video rec i powoli sie wycofuje.
Pies podaza za mna. Ide na druga strone ulicy, zeby od razu od sasiada zgarnac nagrania z cctv.
Sasiad wypuszcza drugiego psa, kundle ruszaja z kopyta w moja strone i..
Nagle uderza w nie bialy van. Huk, skowyt.
No to od razu telefonik na bagiety.
Podchodzi sasiad patolog i wyzywa mnie, ze moja wina, bo znowu jego psy sie na mnie rzucily xD wtf.jpg
Kurtyna.


#emigracja #inba #wtf ##!$%@? #anglia #yorkshire #westyorkshire #wypadek
LeeBee - Psy vs Van 0:1
Okazalo sie, ze mam ulice obok za saisiada typa #patologiaze...
  • 26
@LeeBee: rozpoznal semite XD i tak miales szczescie bo kiedys chyba dzwonilem na to rspegowno zglosic ze mi sraja psem na ulicy i mieli konkretnie w dupie ze ludzie laza do szkoly po psim gownie na ulicy XD to juz nie bylo problemem nawet jesli to mialem nagrane.

no ale kamere masz wiec juz plus ze z geby cholewy nie robisz bez sensu, od razu trzeba z video isc bo inaczej
@Atreyu: @Olsea: @uhu8: @jaredsolo: @Steven_Hyde: @romek898: @rafalkosnozawszenapropsie: @drGreen: @Malyburtownik: @kaktusak:

Policja - poki co zero odzewu, mieli oddzwonic, bede ich scigal.
RSPCA - wysluchali calej historii, ale nie kiwna palcem dopoki Policja ich o to nie poprosi, nawet jesli sa dowody, ze zwierzeta dzieje sie krzywda. Babka dala dosc bezposrednio znac, ze maja #!$%@? jesli sa ofiary w ludziach, bo zajmuja sie
@LeeBee: to dobrze tylko pamietaj ze kamery nie moga nagrywac postronnych poza ogrodem blablabla i te rzeczy wiec albo je w czyms schowaj (w jakiejs budce dla ptakow XD) albo sie nie przyznawaj ze sa wlaczone.
oni beda to zglaszac jesli sie dowiedza ze ich nagrywasz. ostatnio angole sie strasza opowiescia o babie co wygrala odszkodowanie bo sasiad ja podobno nagrywal kamera w wizjerze do drzwi (gdzies tam bylo widac jak