Wpis z mikrobloga

Stwierdziłem, że walka z covidianami nie ma najmniejszego sensu, dla nich to substytut religi, więc są tak ślepo za segregacją sanitarną, jak katole za klerem. Najskuteczniejsza walka to ta portfelem. Jakie lokale wymagają okazania certyfikatu?
Dzisiaj się dowiedziałem, że Jeffs, którego lubię właśnie został u mnie całkowicie przekreślony (jeszcze jakieś 3tyg temu byłem, nie wiedziałem, że to będzie pożegnalna kolacja)
#koronawirus
  • 11
@mrzk: @Rabusek prowadzi chyba taka liste, jest też gdzieś w necie ale nie mogę teraz namierzyć. Ja kompletnie nie mam z tym problemu, że gdzieś wprowadzają segregacje, zjem gdzie indziej a później będę z radością patrzył na kwik jak to jest ciężko i nima pieniążków a wszystkiemu są winne obostrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@artur7177: dzięki @Rabusek ?.
Btw. Dopóki znaczna mniejszość jest na tyle odważna, żeby używać w pl. green pass, to nie jest to uciążliwe. Więc wystarczy omijać te miejsca kwitując grzecznie "dziękuję, nie pokazę certfyikatu". I niech się topią w swoich totalitarnych zapędach
@mrzk: a co mam powiedzieć szurowi który myśli że jego osobisty protest cokolwiek zmieni xD nie ma nic smieszniejszego niż ta współczesna husaria za 5zl xd myślicie że jesteście jakimiś bohaterami, żołnierzami wykletymi i wciąż się porównujecie do żydów xD jesteście sektą, albo zwykłymi pajacami

ps. ja nie z wilanowa tylko okolic mordoru
@mrzk: Wygląda na to, że tak. Biznesy, które chwalą się środkami z tego funduszu mają np, takie zapiski jak próbujesz kupić bilet:

Zakupując bilet nabywca oświadcza, że w dniu wstępu na Wydarzenie, uczestnik korzystający z biletu będzie w pełni zaszczepiony, oraz oświadcza, że w przypadku nie posiadania ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 nie weźmie udziału w wydarzeniu.
a co mam powiedzieć szurowi który myśli że jego osobisty protest cokolwiek zmieni xD


@PeterGosling: w sensie nazwałeś mnie szurem, bo chcę omijać miejsca, które są za segregacją? xD

nie ma nic smieszniejszego niż ta współczesna husaria za 5zl xd

@PeterGosling tak jak pisałem wyżej, dla mnie śmieszniesi są ci co repostują Twoje posty, mimo że ich nie rozumieją :D

ps. ja nie z wilanowa tylko okolic mordoru

Współczuję ( ͡
w sensie nazwałeś mnie szurem, bo chcę omijać miejsca, które są za segregacją? xD


@mrzk: przecież i tak by cię tam nie wpuścili więc dlaczego przypisujesz sobie sprawstwo

Współczuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mrzk: a to dlaczego? Jakie są lepsze miejsca do mieszkania w Warszawie?