Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek22: sorry Mirku ale 16GB dzisiaj to strasznie mało pamięci wbudowanej... Wykres może być błędny, a jak masz 400 MB RAM to będzie dramat, zgodnie ze starą szkołą SSD powinno być ok 1,5GB wolnego (ok 10%) miejsca zawsze. Ty masz poniżej 0,5GB
@marek22: A może winowajcą jest Whatsapp? Zapewne nawet to resecie, on sobie przywraca pamięć z chmury, więc pewnie pościągał te wszystkie zdjęcia i filmy (jeżeli coś tam wysyłacie) i zawalił pamięc (pasuje bo 2.88 to dane aplikacji i multimedia). Może dorzućcie jakąś kartę pamięci i tam przenieście Whatsappa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek22: może tak być, wystarczy że ma dużo spamu od producenta. Pytanie też jaki Android tam jest.

najlepiej by było wgrać niestockowy soft.
Tyle że zawsze jest ryzyko ubicia na cegłę.
@marek22: łoo ja mam zapchany smartfon z 256gb...
Mam stary ale nadal działający tablet z 16gb pamięcią i też mi regularnie wyskakuje że mam zapchane miejsce.
Ciągle aktualizuje aplikacje, a system został na Android 7.0
Aplikacje działają najnowsze, ale z grami nie jest tak fajnie, bo większość wymaga od 8.0 wzwyż.
W skrócie, 16gb to mało na dzisiejsze czasy.
@Eskim0s: sam mam stary telefon z 16GB pamięci bez dodatkowej karty i mam tam zdjęcia, dużo pobranych plików i nigdy mi nie wyskoczył taki komunikat ¯\_(ツ)_/¯ ale aktualizuje tylko to co używam, nie mam żadnych fejsbuków, tiktoków, gier i co tam jeszcze używacie