Wpis z mikrobloga

To mój pierwszy #landrover i od razu w hybrydzie...
Plugin oczywiście, który przejedzie z 30 km na samym prądzie. Oczywiście w moim przypadku to tylko dodatkowe ciężary, bo spalanie w mieście 10 litrów, ale w trasie nawet 6 zobaczyłem.
Wracając to najtańszy model z tej gamy i najmniejszy - czuć to trochę we wnętrzu.
Specyfikacja dosyć ciemna, więc wizualnie też lepiej można ją było zrobić.
Poza tym coraz bardziej lubię JLR, ale chyba ten model nie do końca

TEST TUTAJ

#discovery #sport #discoverysport #land #rover #samochody #motopodprad #motoryzacja #auta
stopaotestuje - To mój pierwszy #LandRover i od razu w hybrydzie...
Plugin oczywiści...

źródło: comment_1640087052Cw17FogKUe6OnlK6fwB76X.jpg

Pobierz
  • 6
@stopaotestuje: Fajne auto, szczególnie biorąc pod uwagę, że jakość wykonania wyprzedza niemieckie marki premium jak BMW, Audi, Mercedes. No ale do ciężkiego SUVa pasuje tylko diesel albo benzyna 5.0+ V8+ gdzie spalane nie ma już znaczenia. A spalanie w dieslu 2.0 jest tutaj całkiem przyzwoite.
@Tonari_Totoro: Ten artykuł właśnie o tym mówi. Jakość polepszyła się dopiero w MY2021, w MY2020 wciąż była to ta sama jakość co wcześniej. W Nowych Mercedesach i Audi skrzypi dosłownie wszystko czego dotkniesz, nawet kierownica, i to w aucie prosto z fabryki - w BMW czasem też ale mniej. Audi w niższych modelach masz wszystko z twardego plastiku. W nowych LR nie skrzypi nic i wszystko jest mięciutkie. Jak wygląda kwestia
@Bejro: mam nowe miesięczne F40 i nic już nie skrzypi, skrzypiało w 2019 jak chciałem kupić sobie 5 dlatego wybrałem Alfę :)
Jeździłem w ciągu ostatnich 6mc 4 LR( testówkami ewokiem, disko sportem, defem) oraz używanym 2 letnim disko (LR approved ) i każdy miał problemy jakościowe, i dlatego kupiłem f40.
Jakość LR AD2021 jest w tyle względem BMW/Audi/MB/Lexus(też jeździłem przez ostatnie 6mc każdym z wymienionych)
Najbliżej im obecnie do Jeepa.
@Tonari_Totoro: BMW właśnie ma sensowną jakość, najgorzej jest chyba w Mercedesie, a pod względem samych materiałów w Audi. Mam też w rodzinie jednego Disco sporta z 2021 i jakość naprawdę robi wrażenie, nie znalazłem żadnego skrzypiącego elementu. No ale modele starsze to tragedia. Jeździłem niedawno trochę jaguarem e pace z 2020 i tam trzeszczało dosłownie wszystko.