Wpis z mikrobloga

#chwalesie i to mocno!

Po kilku miesiącach szukania i analizowania podjąłem decyzję o stworzeniu swojego #rower marzeń.

Po trzech kozackich sezonach z #canyon (i zobaczeniu nowego YT CAPRA) poczułem potrzebę zmian. W sierpniu udało się sprzedać Strive i od razu poszedł preorder na turkusową Caprę.

Jedynym problemem był czas realizacji - maj 2022. Z preorderem wytrzymałem cały miesiąc, później zacząłem analizować inne możliwości i z pomysłu używanych rowerów doszło do tego, że postanowiłem kupić coś o czym od zawsze marzyłem czyli YETI SB 150.

Początkowo miałem kupić używaną ramę w Niemczech, skończyło się tym, że właśnie odebrałem nową ramę z MY 2022 :D. Na Yeti chorowałem od samego początku mojej przygody z #mtb #enduromtb.

Rower składam sam, jako że traktuję ten projekt jako dream bike to z osprzętem też będzie GRUBO. Jestem tym niesamowicie podekscytowany, wiem, że za każdym razem kiedy będę na niego zerkać to na moim ryjku będzie uśmiech od ucha do ucha.

Chciałbym również podziękować mojemu rowerowemu kompanowi @Resuscytacja , któremu marudziłem i męczyłem kilka miesięcy :)
Kaarlo - #chwalesie i to mocno!

Po kilku miesiącach szukania i analizowania podjął...

źródło: comment_1640090341skroqGYhS2hePf3tn4uO25.jpg

Pobierz
  • 18
@Kaarlo: swoj preorder juz anulowales? jaka rama? :> mam preorder na jeffsy, ale tylko dlatego, ze capry w core speckch byly niedostepne w L, a teraz w ogole w zadnym rozmiarze nie sa dostepne.

Teraz jezdze na canyon stoic, dopiero zaczynam przygode z wspolczesnymi mtb, ale im dluzej jezdze, tym bardziej jestem przekonany, ze chce typowa endurowke.
@Tino: Mieszkam we Wrocku, wiec Srebrna i Czarna najczęściej, ale gościnnie bywam w wielu miejsach. Z takich dalekich tripów to na 2022 w planach Leogang i jak Bozia da to Finale.