Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dexterpol: mam znajomego co 3 lata expa I 15k, ale bardziej jako product owner teraz robi, wcześniej analityk a potem BI by ostatecznie robić jako PO
  • Odpowiedz
@jaca_66: A na przyszłość jest jeszcze szansa, żeby zwiększyć te kilka tysięcy zważając tylko na doświadczenie jako specjalista? Nie widzi mi się za bardzo menadżerska ścieżka a nie chce złapać stagnacji na zarobkach tylko ze względu na to.
  • Odpowiedz
@mam_Cie_na_strzala: Myślę, że to zależy od branży, tu piszemy o IT/bankowość w zachodnich korporacjach. U mnie stażyści jak mają poniżej 26 roku życia i status studenta to wychodzi koło 5.5k netto, a później dostajesz umowę jako junior na te 8-9k brutto.
  • Odpowiedz
@jaca_66: Nie wiem jak to będzie z analizą biznesową ale jeśli chodzi o twardą analizę danych/machine learning to zarobki będą szły cały czas w górę, tylko tutaj trzeba mieć silny matematyczny background
  • Odpowiedz
@jaca_66: Szczerze mówiąc to też nie wiem czy manager ma jakoś dużo większe widełki w porównaniu z BA (co może wydawać się dziwne). Generalnie jak przeglądam oferty pracy z widełkami to wygląda to podobnie (nawet czesto z przewaga dla BA) Dużo generalnie zależy od firm, bo w dużych korpo może być inaczej niż w mniejszych software house.
  • Odpowiedz