Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #tvpis #polityka podsumujmy kilka spraw które się dzieją XD

- władza składa fałszywe zeznania żeby udupic zwykłego obywatela kierowcę w sejeczento.
- Polskie służby (nie wiem na kogo wniosek ale się domyślam) nielegalnie podsł#!$%@? wrogów politycznych w okresie wyborów w 2019 XD
- niezależna telewizja publiczna ma wszystko w dupie i zajmuje rzeczami typu "efekt tuska" jako określenie inflacji. Tuska który nie rządzi od wielu lat XD
- władza na wszystkie ważne tematy ma tylko jakieś głupie zdawkowe odpowiedzi i udaje ze sie nic nie dzieje XD

Moja opinia: oni nie oddadzą w sposób demokratyczny władzy, podsłuchy opozycji to tylko początek a liczy i będzie się liczyć tylko chore utrzymanie władzy
  • 28
@PeterGosling: a gdzie ja pisałem o fałszowaniu?
Mają media, mają prokuraturę, mają TK, mają sądy, mają pkw. Mają ogromne narzędzia, aby kręcić przy wyborach.

Na Węgrzech też nikt nie fałszuje wyborów. Ale można spróbować wepchnąć do więzienia silnych kandydatów, można niszczyć ich medialnie, można kombinować przy ordynacji, finalnie można po prostu podważyć legalność przegranych wyborów, anulować je i przeprowadzić ponownie.
Moja opinia: oni nie oddadzą w sposób demokratyczny władzy, podsłuchy opozycji to tylko początek a liczy i będzie się liczyć tylko chore utrzymanie władzy


@marko2: moim zdaniem możemy już powiedzieć że Polska jest krajem totalitarnym.
@marko2: To, ze PiS nie odda władzy, to ja już wiem jakoś od 2018 ¯_(ツ)_/¯ Nie po to się obstawia wszystko co się tylko da swoimi ludźmi, żeby potem nie móc sobie po cichu przesunąć tych kilku procent tu czy tam. Poza tym, mamy potężne grupy (emeryci, 500 plusy, zindoktrynowani przez TVP/radio Maryja/gazetę polską/w sieci), które zagłosują na PiS nawet jakby Kaczyński chodził i dosłownie pluł im w twarze. Niestety, puszka