Wpis z mikrobloga

@Marcia1415: Witajcie Mirki oraz Mirabelki ‼️

Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ NOWEGO ROKU CHCIAŁABYM WAM ŻYCZYĆ PRZEDE WSZYSTKIM ABYŚCIE BYLI ZDROWI,ZADOWOLENI Z ŻYCIA, SZCZĘŚLIWI, ŻEBYŚCIE MIELI MOŻLIWOŚĆ SPEŁNIAĆ SWOJE ZAPLANOWANE CELE ORAZ MARZENIA

❤️ CHCIAŁAM BARDZO WAM PODZIĘKOWAĆ ZA WASZ ODZEW NA MOJEJ ZBIÓRCE ❤️

ZBIÓRKA DOTYCZY :

1️⃣ Zakupu niezbędnego specjalistycznego sprzętu dla osób z niedowładem - PRAGMA.

2️⃣ DOSTOSOWANIE SAMOCHODU
do potrzeb osoby niepełnosprawnej
( Z NIEDOWŁADEM CZTEROKOŃCZYNOWYM WIOTKIM ) abym mogła z łatwością jeździć po całej Polsce wszędzie tam gdzie tylko znajdzie się lekarz który będzie w stanie mi pomóc i mnie zdiagnozować.

DOSTOSOWANIE SAMOCHODU pomoże nam również dojeżdżać na częste wizyty lekarskie, badania oraz na rehabilitację.

3️⃣ Zakup WÓZKA ELEKTRYCZNEGO który da mi namiastkę niezależności i samodzielności.

JEŚLI JESZCZE KTOŚ Z WAS MIAŁ BY CHĘĆ MI POMÓC TO ZAMIESZCZAM LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI ORAZ BĘDĘ ZA KAŻDĄ WPŁATĘ BARDZO WDZIĘCZNA ❤️ ❤️

LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI :
https://pomagam.pl/marta-gaik

U mnie niestety każdego dnia zauważam małe niepokojące zmiany które wskazują na co raz większe OSŁABIENIE ORGANIZMU i POGARSZANIE SIĘ MOJEGO STANU ZDROWIA

Wszystkie NOWE SYMPTOMY pokazują że MIJAJĄCY CZAS JEST MOIM NAJWIĘKSZYM WROGIEM

‼️ Muszę jak najszybciej znaleźć DIAGNOZĘ oraz ciężko ĆWICZYĆ i kupić niezbędny dla mnie SPRZĘT abym miała czas by zawalczyć o siebie gdy już będę wiedzieć na co dokładnie choruję ‼️

Święta spędzam rodzinnie i cieszę się że nie spędzamy je same z Moją Mamą ale niestety
MÓJ CIĘŻKI STAN ZDROWIA BARDZO MNIE NIEPOKOI ORAZ MARTWI

Walczę o siebie z całych sił bo wiem że to tylko okres przejściowy.

‼️ WIERZĘ ŻE MOJE CIERPIENIE, TRUD ORAZ POŚWIĘCENIE OBRÓCI SIĘ Z CZASEM W COŚ DOBREGO I BĘDZIE JUŻ TYLKO LEPIEJ ‼️

Niestety w naszym kraju nie ma nic za darmo i za wszystko trzeba płacić ogromne pieniądze począwszy od leków, środków pielęgnacyjnych, rehabilitacji,
wizyt lekarskich, wszelkich dojazdów, sprzętów rehabilitacyjnych itd.

Wiem że można z części rzeczy skorzystać na NFZ niestety w moim ciężkim stanie długi czas oczekiwania na rehabilitację, 2 tygodnie ćwiczeń
po 30 minut dziennie i następnie długie oczekiwanie na następną serię to wierzchołek góry lodowej ponieważ Mój stan zdrowia wymaga minimum
2 h ćwiczeń codziennie bez żadnych przerw aby dało to jakiekolwiek efekty

Niestety nie jest to tak kolorowo jak się wydaje.

‼️ Dodatkowo koszty sprzętów do rehabilitacji, wózków itd. co róż drożeją i dopóki nie chorowałam jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie jakie są to chorendalne kwoty nie osiągalne dla osoby niepełnosprawnej ‼️

‼️‼️‼️ I proszę Was jeszcze na koniec abyście nie pisali mi w komentarzach o tym że " PO CO WALCZĘ I SZUKAM POMOCY JAK I TAK BĘDĘ DO KOŃCA ŻYCIA CHORA " lub
" PO CO CHCĘ ŻYĆ SKORO JESTEM ROŚLINĄ TO LEPIEJ TAK NIE ŻYĆ "
i tym podobne ... ‼️ ‼️ ‼️

Po pierwsze to jest bardzo przykre aby tak pisać.

Po drugie nie jesteście Panem Bogiem aby odbierać mi nadzieję.

❤️ JAK KAŻDY Z WAS CHCĘ ŻYĆ I PRZEŻYĆ TO ŻYCIE JAK NAJLEPIEJ ❤️

‼️ PAKIETAJCIE ‼️

Jestem takim samym człowiekiem jak Wy i może lepiej czasem pomyśleć i się zastanowić dwa razy nad tym co się piszę aby nie zranić drugiej osoby

Proszę okażcie trochę więcej empatii i chociaż trochę zrozumienia.

NIE MAM SIŁY NA ATAK W MOJĄ STRONĘ I HEJT TYLKO DLATEGO ŻE CHCĘ ŻYĆ I MAM NADZIEJĘ NA WYZDROWIENIE, PLANY ORAZ MARZENIA

Jeśli macie ochotę ze mną porozmawiać czy o coś mnie zapytać to śmiało do mnie piszcie ‼️ ☺️

Jak tylko będę miała siłę to odpowiem na Waszą wiadomość ☺️ ❤️

Mam nadzieję i wierzę że jest wielkie grono ludzi które dobrze mi życzy oraz
mi kibicuję i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa

❤️ ❤️ Cieszcie się z każdego dnia, gestu oraz małych rzeczy bo nigdy nie wiadomo co przyniesie losoraz kolejny dzień ❤️ ❤️

#medycyna #truestory #polska #wykop #zdrowie #pomocy #pieniadze
Marcia1415 - @Marcia1415: Witajcie Mirki oraz Mirabelki ‼️ 

 Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO...

źródło: comment_16404431598myruplJ22Y1RtBWBscvL1.jpg

Pobierz
  • 5