Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy, robię spóźnione #pokapake przepotężnej paczki, którą dostałem od zacnego @EmcePomidor
Paczucha przeszła moje najśmielsze oczekiwania, widać, że mireczek się naprawdę postarał i wykosztował. Prezenty jak najbardziej trafione, to moja pierwsza #wykopaka, i miałem ogromnego farta, że to właśnie @EmcePomidor ją dla mnie przygotowywał!

A zatem przechodząc do meritum, w opisie napisałem, że interesuję się tematyką whisky, więc mój mikołaj postanowił mi sprezentować voucher na degustację whisky!!!( ʖ̯) Zdecydowanie najbardziej cieszę się właśnie z tego, gdyż od jakiegoś czasu już planowałem się wybrać na taki event, prezent idealnie trafiony. I to już w sumie by wystarczyło jako paka, ale @EmcePomidor postanowił mi jeszcze dorzucić dwie piękne, kryształowe szklanki do whisky, 50ml 18-letniego single malta Tomatin, którego wcześniej nie próbowałem, 1l Ballantines'a, oraz szklaną karafkę, którą znalazł na pchlim targu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale to jeszcze nie wszystko. Z racji tego, że interesuję się astronomią, dostałem książkę Hawkinga, pt. "Jeszcze któtsza historia czasu", którą co prawda już kiedyś czytałem, ale dawno temu, więc na pewno przeczytam ją ponownie, aby sobie odświeżyć informacje.
Prezenty, które również pokrywają się z moimi zaintersowaniami, to płyta Daft Punk, gdyż słucham głównie EDM, frotki na nadgarstki, bo grywam w tenisa (dostałem też dobrą radę jak je prać), niebieska koszulka treningowa adidasa - pasuje na mnie jak trzeba. Ponadto, @EmcePomidor dołożył jeszcze 3 pary świątecznych skarpet, fajowską gierkę basketową, zimne ognie w kształcie reniferków, ramkę ze zdjęciem pepe, ładną ściereczkę z zimowym motywem, Deco Morreno (będzie czytane ( ͡° ͜ʖ ͡°)), gumy turbo (nawet nie wiedziałem, że to jeszcze gdzieś można kupić), gumy shock center (odezwały się wspomnienia z podstawówki), sok jabłkowy Cappy (w nawiązaniu to sławetnej paczki sprzed kilku lat) oraz paczkę kwaśnych żelków Haribo - tu Pomidor dostosował się do mojej prośby o niewysyłanie więcej niż jednej paczki słodyczy, gdyż jestem na diecie, a w obecności żelków nie jestem zbyt powściągilwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać, prezentów w tej paczce zapewne starczyłoby na 3 różne, także chciałbym Ci @EmcePomidor jeszcze raz za nią serdecznie podziękować. Mam nadzieję, że paczka, którą Ty otrzymałeś, przyniosła Ci co najmniej tyle samo radości.

Na koniec chciałbym życzyć wszystkim, a zwłaszcza Pomidorowi, wszystkiego co najlepszy w nadchodzącym Nowym Roku i udanej zabawy sylwestrowej!
źródło: comment_1640543001haEF9h7OqejCPLBTxkp7le.jpg
  • 1