Wpis z mikrobloga

Jest coś co mnie niesamowicie bawi jak wchodzę na jeden z popularnych kanałów PUA. W komentarzach są ludzie którzy uparcie twierdzą że nie mają żadnych szans u kobiet, jakkolwiek atrakcyjne by one nie były, ze względu na to że są brzydcy i jedynym ratunkiem dla nich jest tylko operacja plastyczna. Jednocześnie twierdzą że nawet tacy brzydcy nie powinni startować do tych kobiet o podobnym poziomie atrakcyjności tylko do tych najpiękniejszych bo niby to biologia tak działa. A do tego miłość nie istnieje a wszystko to tylko zwierzęce instynkty. A hajtać się to już w ogóle nie ma sensu bo to jakiś cyrograf z diabłem.

Widzicie do czego potrafi doprowadzić ciągłe powtarzanie jak mantrę pewnych prawd przez trenerów samorozwoju czy uwodzenia? Oni przecież też nie będą mówić żeby startować do kobiet mało atrakcyjnych lub średnio atrakcyjnych a tylko do tych najbardziej atrakcyjnych a tych jest bardzo mało. Coś mi się wydaje że ludzie na tych kanałach co są w komentarzach sami sobie robią pod górkę albo to tylko pazie. Za nic nie da się przegadać i przekonać że można startować do mniej atrakcyjnych a nawet mało atrakcyjnych kobiet bo nie, muszą być tylko te najpiękniejsze. Uparcie próbowałem przekonać jednego z takich że może być inaczej i już wymiękam.

#pua #uwodzenie #seks #zwiazki #redpill #blackpill #przegryw
  • 30
Za nic nie da się przegadać i przekonać że można startować do mniej atrakcyjnych a nawet mało atrakcyjnych kobiet bo nie, muszą być tylko te najpiękniejsze. Uparcie próbowałem przekonać jednego z takich że może być inaczej i już wymiękam.


@daro1: Średnio atrakcyjne kobiety są takie same jak najatrakcyjniejsze. Gardzą mężczyznami. I to przeważająca większość. Różni je tylko wygląd. Myślisz że średnio atrakcyjna kobieta nie odwoła randki w ostatniej chwili? Nie zleje
i pamiętaj, w tym układzie tylko kobiety są hipergamiczne, a takie zachowanie męskie wcale pod to nie podpada xD


@moll: no bo nie podpada. Ci mężczyźni i tak nie mają wyboru, bo zostaną odrzuceni. I to zarówno przez atrakcyjne kobiety, jak i te mniej atrakcyjne. Więc hipergamia może zaistnieć tylko wirtualnie w ich biednych, chorych głowach.

Zapamiętaj, hiergamia to wina kobiet. To kryzys kobiet do tego doprowadził. Przypominam, to kobiety zakładają
@Nabuhodozur: jeśli mężczyźni mają zamiar celować wyłącznie w ten nikły procent najatrakcyjniejszych kobiet (lub wyłącznie do niego wzdychać w cichości skarpety), pomijając nawet próby zagadania do kobiet równie jak oni lub mniej atrakcyjnych, to jest to przejaw hipergamii.
ja zaczynałem od brzydszych aby się nie dołować.


@kamikazee: "brzydszed" tak samo zlewają mężczyzn, jak te ładne. czego to jest wynikiem? tego że nikt do nich nie zagaduje, bo hipergamia mezczyzn, czy jednak że hipergamia dotyczy tylko kobiet?
@Nabuhodozur: nie mam zamiaru. Odniosłam się do głównego wpisu, który mówił o radach trenerów podrywu, a nie do "mężczyzn masowo zagadujących na portalach", więc w świetle spostrzeżeń OPa mamy do czynienia z męską odmianą hipergamii i nie zmieniaj teraz tematu i ciężaru rozmowy.

I sam sobie wywieś białą flagę, jeśli lubisz
@moll: jeśli zawęzimy spostrzeżenia OPa tylko do jakichś filmików gdzie jakiś procent całości wypowiada się w ten sposób, to masz rację :p

tylko co to zmienia? nic ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnym faktem pozostaje, że nie ma czegoś takiego jak męska hipergamia
@moll: szalenie zawęziliśmy grupę, której hipergamia miała dotyczyć, więc nie kłóć się, zrobiłęm ci przysługę :p
Jeśli zaczniemy uwzględniać margines, to zaraz okaże się że podczas II wś polacy zabijali żydów, a niemcy ich ratowali. I w pewnym sensie będzie to prawda. Na pewno byli jacyć polacy mordujący żydów, i na pewno byli jacyś niemcy ich ratujący. Tylko jak już weźmie się kalkulator do ręki, wyjdą liczby zupełnie wypaczające rzeczywistość.

Dlatego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamikazee: "brzydszed" tak samo zlewają mężczyzn, jak te ładne. czego to jest wynikiem? tego że nikt do nich nie zagaduje, bo hipergamia mezczyzn, czy jednak że hipergamia dotyczy tylko kobiet?

Hipergamia dotyczy głównie kobiet. Czady też są hipergamiczne i nie będą peklować lądowego wieloryba. Chodzi o podaż i popyt kobiety zawsze będą miały znacznie wiekszy popyt/zainteresowanie niż mężczyźni.
@Nabuhodozur: ale co jest nieprawidłowego w tym układzie w stwierdzeniu "hipergamia męska istnieje w nikłym procencie"? Skoro stwierdzam, że w ramach ogółu to niewielki, ale jednak występujący procent
@daro1:

Na wakacjach spotkałem się z 3/10 która był utyta przez Tindera i od raz na spotkaniu mówiła że nie chce się ze mną spotkać XD mimo że miałem dużo lepsze w łóżku ta sytuacja byla wręcz dla mnie surrealistyczna i co by nie mówić wyjątkowo poniżająca.
Kobiety to pato-istoty,nie rozumieją wartości i normalnego zachowania jeśli im się tego siła nie wmówi.

@Nabuhodozur:

Podbijam stawkę i śmiem twierdzić że grubaski
Podbijam stawkę i śmiem twierdzić że grubaski dzisiaj wybrzydzają,


@JediKnight: i masz rację, bo ostatnio byłem z taką jedną trochę grubaską. ogolnie była na nie, bo jestem za niski (tylko 180 :p) ale ostatecznie kręciliśmy trochę dłużej, bo byłem chyba w danym momencie jedynym aktywnym uczestnikiem w zadowach o jej serce :p

@EastWestEast:

Język angielski ma to do siebie że zwięźle potrafi swietnie opisać dane zjawisko i ja jak najbardziej przeżyłem uczestniczyłem w tym a tu nagle okazało się że im dalej w las tym sytuacja okazywała się coraz bardziej skomplikowana aż w końcu zacząłem wierzyć w cuda XD.
@EastWestEast: Wiem czym jest blackpill. To dość toksyczna sprawa bo o ile jestem w stanie zrozumieć jeśli ktoś ma określone przekonania i jest mu z tym dobrze, to znacznie gorzej to wygląda jak się usiłuje do tego przekonać innych. Kanał o którym tu mowa jest prowadzony przez Frywolnego. Tam widzę że jest co najmniej kilku gości którzy wyznają tą ideologię choć pewnie nieświadomie bo nawet nie wiedzą że to tak się
@EastWestEast: Dla ścisłości Black Pill jako radykalna ideologia zakłada brak możliwości samodoskonalenia. Dobrze mówię czy nie? Skoro tak a wszystko jest uwarunkowane genetycznie czyli sukcesy z kobietami to dla incela oznacza życie w samotności. Tak czy nie? Dobrze jak się zachowuje dla siebie takie poglądy. Gorzej jak się na kanałach próbuje to wciskać innym. Ja nie wierzę w żadne pierdoły o tym że decydującą rolę mają czynniki na które nie ma