Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA UWAGA

Idzie nowy rok, czas przemyślanie niektórych rzeczy, czas postanowień.
W związku z tym rozpoczynamy akcję #zagrubo2022

O co w tym chodzi?
Krótko mówiąc - staramy się pozbyć nadmiarowych kilogramów. Raportujemy postępy, dzielimy się przemyśleniami, zadajemy pytania i generalnie robimy wszystko, aby finalnie być lepszą wersją siebie.
Na koniec każdego miesiąca wrzucamy jego podsumowanie.

Poprzednia akcja noworoczna spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Jestem świadom, że postanowienia noworoczne szybko tracą wartość, ale widzieliśmy tu kilka super przemian, więc DA SIĘ.

W celu uproszczenia wszystkiego powstała aplikacja, która ułatwi wrzucanie raportów i śledzenie postępów.

INSTRUKCJA DOŁĄCZENIA DO AKCJI:
1. Wchodzimy tutaj
2. Zaznaczamy wszystkie zgody (są niezbędne do dodawania wpisów z automatu) i klikamy "Połącz z aplikacją"
3. Zostajemy przekierowani na stronę główną, gdzie klikamy "Dołącz do akcji #zagrubo2022"
4. Uzupełniamy obowiązkowe pola: wiek, wzrost, płeć, waga
5. Opcjonalnie dodajemy jakiś tekst od siebie i zdjęcie
6. Klikamy "Wyślij"
7. Na wykopie doda się wpis, a aplikacja będzie śledzić nasze postępy

INSTRUKCJA DODAWANIA RAPORTÓW NA KONIEC MIESIĄCA
1. Raporty dodaje się analogicznie jak wpis startowy
2. Odpowiednie raporty będą się odblokowywać na dzień przed końcem miesiąca i będą dostępne do 5 dnia następnego miesiąca.

Mam nadzieję, że wszystko działa i wszyscy będą zadowoleni. W razie czego pisać do mnie, będziemy próbować naprawiać.
Jakby co, bądźcie wyrozumiali, to wszystko robię po godzinach i charytatywnie :)

Powodzenia i niech antykalorie będą z Wami.

#zagrubo2021 #odchudzanie #chudnijzwykopem #dieta
Pobierz
źródło: comment_1640887411W7TwTCDL2VglQU5qnhZw0x.jpg
  • 3