Wpis z mikrobloga

Tez macie tak ze im wiecej gierek macie na konsole tym bardziej nie wiecie w co grac i w efekcie nie gracie wcale?Mam juz tak od jakiegos czasu. Mam cala kupke gier na xboxa w tym rdr2, cp, wiesiek3 i nie wiem w co grac przez co nie gram wcale, tylko wole ogladac seriale.. Czekam na patche do w3 i cp2077 dla next genow. Moze to tez przez to ze czekam na gry typowo pod next geny aby zobaczyc moc series x - np stalker 2 a moze juz wyroslem z grania ??? (,) macie cos podobnego ? #gry #konsole #xboxseriesx #gaming #xbox #ps4 #kryzys #graniewgry #playstation4
needer - Tez macie tak ze im wiecej gierek macie na konsole tym bardziej nie wiecie w...

źródło: comment_1640945087XLrMv8Gf2V3iDkonw1uMKZ.jpg

Pobierz
  • 32
@kacappylon: akurat rdr2 przeszedlem juz na ps4 z 2 lata temu a na xboxs kupilem z sentymentu i dlatego ze jest to chyba najlepsza gra w jaka gralem, mysle ze przejde ja jeszcze kiedys warto miec
@needer: myślę że przejdź jeszcze raz, mam pełno gier w które nie grałem ale i tak przeszedłem rdr2 drugi raz, fajnie jest zobaczyć jak gra chodzi innaczej na innym sprzęcie, ja pierwszy raz na ps4 a drugi na pc
@x6666: cos w tym jest :/ ale takie ori np lub rdr2 wyroznia sie posrod tych assasinow, chociaz origins bedzie mial patcha next gen moze warto bedzie zagrac bo valhalla totalna klapa nudna i dluga.
@needer: Ja już raz wyrosłem z grania, a wróciłem po 10 latach. Mam ponad 150 gier na X i też nie mam w co grać. Więcej, chciałbym sobie coś kupić, ale też nie mam co, bo wszystko już mam, a reszta mnie nie interesuje, a promocja w store kończy się jutro. Z Wieśkiem i Cyberpunkiem też czekam. Chyba odpalę sobie AC Syndiacate. Czekam na premiery STALKERA, ale nie kupię, bo będzie