Wpis z mikrobloga

bez kwitku bo kwitku już mam od kolegi elektyka który leży ze złamano nogo. co do zakresu robót to w ścianie za meblami jest puszka z której wystaje 30cm 5x6mm^2. trzeba zarobić 2 fazy na płyte a z trzeciej podpiąć piekarnik. pytam bo mi tu typy rzucają stawki 250-300 i zastanwiam się czy kogoś tu nie ****ło
i co do wafla jest z tymi wago. wszyscy których pytam jak robią to spinają na wago a ziom co 9 lat pracował w serwisie i naprawiał głównie indukcje mi mówi, że wago owszem ale można sobie w kontakty wsadzać i w pstryczki elektryczki a nie do indukcji z boostem bo jak włącze boosta na płycie 7.4kW to wago zaiskrzy jak szlifierka parkside i na płycie wywali error.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
i co do wafla jest z tymi wago. wszyscy których pytam jak robią to spinają na wago a ziom co 9 lat pracował w serwisie i naprawiał głównie indukcje mi mówi, że wago owszem ale można sobie w kontakty wsadzać i w pstryczki elektryczki a nie do indukcji z boostem bo jak włącze boosta na płycie 7.4kW to wago zaiskrzy jak szlifierka parkside i na płycie wywali error.

@Thunderball: bo on
z boostem bo jak włącze boosta na płycie 7.4kW to wago zaiskrzy jak szlifierka parkside i na płycie wywali error.


@Thunderball: oryginalne wago nie mają prawa iskrzyć. Wystarczy sprawdzić specyfikację techniczną.