Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TeenShey2 panie hakier wyzywam Cię byś udowodnił swoją pracę, przygotuj sobie 10 znalezisk o zbożu ostatnio całkiem modne xD
Użyj hasztagow:

#panie #ponc3k #niemasz #ronc3k

I wyplusuj każde z nich losowymi przejętymi kontami na start z ilością wykopów 1337

Dajesz panie hakier.

#glupiewykopowezabawy #afera #wyzwanie #hacking #elfikowepaplaniesiewgownie
Ponc3k - @TeenShey2 panie hakier wyzywam Cię byś udowodnił swoją pracę, przygotuj sob...

źródło: comment_1641107355fJnopMlA9ImyUJg2c7rIgJ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ponc3k: co ty sobie, #!$%@?, wyobrażasz, że ja jestem pies jakiś żeby na czyjeś zawołanie sztuczki zrobić? XDD Przejrzy sobie tak #heheszki, tam coś z wczorajeszej akcji winno się ostać. Wpłać 1000 zł na WOŚP, pokaż dowód wpłaty to spełnię prośbę. Dajesz wychodku.

@TeenShey2: dziękuję, dobranoc xD Hakieer w hui agresywny xD
  • Odpowiedz
@Ponc3k: mode już widać że 15 po 8, odpalił kompa zalogował, wziął łyka kawy i zbanował konto które ktoś ukradł typowi xD
  • Odpowiedz
@Ponc3k: To fantasta jest. Ma dostęp do kont w większości nie używanych bez włączonego 2fa i z prostymi hasłami czy często hasłami takimi jak login na przykład.
  • Odpowiedz
@xdTM: To konto było przejęte od kilku dni. Już wczoraj tak podejrzewałem że typ co wrzucił info o możliwości nadużycia z gifami to ta sama osoba która spamuje przejętymi kontami i po prostu potrzebował uznania od innych żeby chwilę posiedzieć z #!$%@? w łapie rozmyślając nad tym jakim zajebistym jest he he hakerem. Zwykły lamus.
  • Odpowiedz
@buashey: Ale wiesz że to nie jest żadne osiągnięcie? Losowo sprawdzasz konto za kontem i jako hasło podajesz login. Jest masa takich kont. Że dwa lata temu to pokazywałem. To są dziesiątki milionów kont. Połowa to są jakieś multi czy z premedytacją rejestrowane na przestrzeni lat. Część to upośledzeni użytkownicy.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: skoro to nie jest żadne osiągnięcie to zrób to co haker-fantasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to tylko losowe sprawdzanie kont i podawanie loginu jako hasła, takich jest cała masa, dziesiątki milionów (skąd te dane tak BTW). Ciekawe, że ludzie z tych kont zgłaszają, że mając 2fa ktoś mimo wszystko dodał im te wpisy :D
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: już raz cię ten fantasta zaorał (W temacie przemycania archiwum RAR/ZIP w plikach graficznych) - ciebie coś chyba dupsko piecze, że on robi sobie heheszki a ty jedyne co potrafisz to kłapanie dziobem i to jeszcze bez sensu, ładu i składu. Obejście 2fa i postowanie z kont aktywnych użytkowników to moim zdaniem jest niezły numer, ale co ja tam wiem, nie?
  • Odpowiedz
@buashey: XD wypuść #!$%@? z łapy na chwilę. Jesteś frajerzyną że skryptem że stackoverflow i baza kont użytkowników na tyle upośledzonych że nie potrafią hasła sklecić dobrze wiesz o tym. A teraz łaskawie idź fantazjować gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: zaorał cię jak uczniaka z tymi gifami (wręcz zgasił jak peta), a teraz po złości sugerujesz jakieś brednie o stackoverflow i bazie kont xD Taki jesteś fifarafa to zrób lepiej ;-D Pokaż jak słaby jest, że takie rzeczy może zrobić każdy. No, działaj, specjalisto od zabezpieczeń! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz