Wpis z mikrobloga

@smacznyy: swego czasu jak się odchudzałem to w moczu wykazało dużo ciał ketonowych - normalnie ich w moczu nie ma, a u mnie były - okazało się że to właśnie przez aktualnie prowadzoną redukcję z intensywnym i codziennym cardio. Po prostu długie łańcuchy tłuszczowe nie nadążały się trawić do końca i te pozostałości wyszczywałem.
@Pimenista: Tak jak taki moj znajomy. Chłop w mniej więcej mojrgo wzrostu, ale ważył ok 90 kg - dobrze wyglądał wystarczylo tylko to wyrzeźbic, a on się zaczał odchudzac i drastycznie (w szybkim tempie schudł z 30 kg) jak go zobaczyłem po pół roku to sie przerazilem ja mając 180 waze ok 65 kg ale moj organizm jest przyzwyczajony do tej wagi i to cos innego a on wygląda jakby mial
@Pimenista: No nie, bo z wagi trzeba zejść ostrożnie a nie gwaltownie tak jak on. Jak go wtedy zobaczylem to ledwo się na nogach trzymal ¯\(ツ)_/¯ taki wychudzony, a moj szwagier ktoremu sie zgrublo skorzystal z uslug dietetyka, schudl za pomoca jego rad i dzis wygląda dobrze a wazyl wiecej od nas bo z dobre z 100 kg
¯\
(ツ)_/¯ bebech mu nieźle #!$%@? po slubie
( ͡° ͜