Wpis z mikrobloga

wykop.pl, zastanawiam się czy nie mam okien balkonowych #!$%@? zamontowanych. na poniższym zdjęciu stan po zamknięciu klamki, tj opuszczenia jej w dol jak przy zamkniętym oknie. czy jeden element nie powinien mocniej zachodzić na drugi? zachodzi tylko pare mm, nie powinno dochodzić jakoś do połowy chociaż? przy mrozach #!$%@? mi tam chłodem, robilem nawet zdjęcia kamera termowizyjna i potwierdzają to. powinienem odkręcić ten lewy element i przykręcić go z 1cm wyżej? #termoizolacja #ogrzewanie #okna
powodzenia - wykop.pl, zastanawiam się czy nie mam okien balkonowych #!$%@? zamontowa...

źródło: comment_1641129256eSEcZj9weHbC1X0OpbpqRy.jpg

Pobierz
  • 5
ale to jest już pozycja zamknięta.


@powodzenia: o kurdens... No to okucie na ramie okna wykręć i wkręć wyżej. #!$%@? przy montażu ale szkoda prosić się żeby poprawiali. Zrobisz samodzielnie, 30 sekund roboty.
@defoxe: ok, poprawiłem to. teraz jak dałem walce a tryb zimowy to okno praktycznie się nie domyka, musiałem zmienić na tryb letni i wtedy domyka z dużym oporem, także nie wiem czy dobrze wyszło. jest raczej lepszy docisk, ale na wiosnę będę musiał to odkręcić żeby drzwi tak ciężko nie chodziły. a teraz poczekam na mrozy żeby zobaczyć czy mniej pizga