Wpis z mikrobloga

Mirasy, dojeżdżam do pracy 40 minut w jedną stronę, czyli jakieś godzinę dwadzieścia dziennie siedzę w samochodzie. Jest ktoś z Was w podobnej sytuacji? Jak sobie radzicie z nudą podczas jazdy?

Słyszałem że jest coś takiego jak podcast, ale jak to najlepiej w aucie odpalić? Telefon na uchwyt i transmiter jakiś czy coś, i jakieś fajne programy do tych podcastów macie?

Czy może jakaś słuchawka bluetooth w jedno ucho czy coś. Dajcie jakieś fajne porady, od 3 stycznia (czyli od wczoraj) jeżdżę do nowej pracy i wcześniej jechałem 15 minut i kompletnie nie czułem tego znużenia za kierownicą. A dziś aż mnie muliło bo w radiu same gówno gadali.

#pracbaza #praca #kierowcy
  • 5
@LZBNZ: podcast= sluchowisko, nie wazne czy z neta czy z mp3. Na spotifaju jest sporo tego.
Laczenie z samochodem zalezy od radia : czy ma BT, czy wlasnie takie rozwiazanie jak transmiter.
@LZBNZ: mam tak samo, 40 minut w jedną stronę, głównie YT/ Spotify w prędkości x1,25 do nawet x2,0 i w sumie pochłaniasz dwie godziny contentu na dzień. Nazbierało się tego przez lata. Może jestem w takim wieku, że wolę mowę zamiast muzyki, łatwiej mija trasa.
Transmitter FM Bluetooth od Baseus. No i lepiej wyłączyć ekran/ odłożyć telefon na bok.