Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #blackpill #feels #seks #roksa #divyzwykopem #p0lka

Państwo polskie staje się powoli nie do życia dla przegrywów.

Cierpimy z powodu hipergamii, która przybiera u nas bardziej absurdalną postać niż na zachodzie, bo ze względu na wtłaczane Polkom od dzieciństwa uwielbienie do zagranicy i niechęć do własnego kraju przegrywamy rywalizację nie tylko z atrakcyjnymi chadami z Polski i spoza niej, ale i z zagranicznymi mężczyznami, którym do chadów daleko.

Do niedawna mieliśmy chociaż szansę na płatny seks, choć już od kilku lat rynek div mocno się psuł i coraz trudniej było o spotkania z fajnymi dziewczynami. Ostatnio jednak państwowa bandyterka doprowadziła do zamknięcia roksy, a teraz też odlotów.

Państwo okrada nas w podatkach, nie dając nic w zamian, głównym wydatkiem są świadczenia emerytalne i socjal taki jak 500+, z którego ludzie pozbawieni seksu i związków nic nie mają. W ramach nowego wału daniny idą w górę, więc trudniej zrekompensować sobie brak powodzenia poprzez lepsze zarobki. Jednym z niewielu wyjątków są programiści, jestem kucem 20k i od tego roku przechodzę na ryczałt, którego stawka dla informatyków została obniżona, dzięki temu zapłacę mniej, ale nie wiadomo, czy i do nas się nie dobiorą.

Skrajna niesprawiedliwość, robienie z nas niewolników pracujących na zachcianki karyn, akceptacja dla rozwiązłości sprawiająca, że coraz węższa grupa najbardziej atrakcyjnych mężczyzn zgarnia coraz więcej kobiet, wreszcie utrudnianie zaspokojenia własnych potrzeb za pieniądze - to wszystko sprawia, że moja nienawiść do tego podłego państwa coraz bardziej rośnie. Nie można nas bezkarnie krzywdzić i liczyć na to, że nic z tym nie zrobimy. Ja nie pozwolę się tak traktować.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4bb7137651b000a9060e0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

No niestety to hańba co się dzieje jeśli chodzi o mężczyzn w tym kraju.
Mam nadzieję że jednak gdzieś pojawi się światełko w tunelu i ktoś pokaże społeczeństwu pokaże jak wielki to problem na dla przyszłości i pomyślności państwa.
Zachód traktuje nas jak kolonie ,także matrymonialna a p0lki to bezwzględne bestie.
Rozwój i konsolidacja środowiska targowego mogłoby być tym promykiem wśród ciemności.
@AnonimoweMirkoWyznania dla przegrywów to powinno istnieć takie państwo odgrodzone murem. W środku blokowiskach i różne boiska, jakieś pokoje do LANów i inne aktywności dla przegrywów. Dostęp do taniego piwa oraz psychologa.

Takie życie jak w szkole dla przegrywa to by było coś. Bez przemocy, tylko kumple, gierki, wygłupy.

A tak to zmuszają nas do oglądania jak się bawi oskariat każdego dnia