Wpis z mikrobloga

  • 3103
JA #!$%@?
Jestem z różową na city breaku w Oslo i chcieliśmy w jedno miejsce pojechać pociągiem. No to normalnie z doświadczenia kupiłem bilet z miejscówką nr 135 i drugi bilet, żebyśmy siedzieli razem, z miejscówką 648 (żeby mieć miejsca obok siebie).
A dopiero w pociągu ogarnąłem jaki oni mają #!$%@? system numerowania siedzeń xD Ni #!$%@? nie rozumiem o co chodzi, przecież to nie jest logiczne.

#pociagi #pkp #pdk #norwegia #heheszki
Pobierz Goronco - JA #!$%@?
Jestem z różową na city breaku w Oslo i chcieliśmy w jedno miejsc...
źródło: comment_1641381202UPWyrZxB3KU74dIDcbFsz7.jpg
  • 93
@Goronco: nie wiem czy się coś zmieniło ostatnio czy co, ale zjeździłem całą Europę koleją i nigdzie nie miałem problemu ze znalezieniem miejsca. Wiadomo że więcej bezprzedziałowymi ale tak 60/40 albo 70/30 więc przedziałowy mi też. Nigdy też się nie zastanawiałem jakie miejsca wybrać więc tak jak może numeracja nie jest intuicyjna to chyba jest logiczna.
Czaje problem ze niektórzy mogą się nie łapać no ale to chyba z 80 IQ
gdzie w Polsce jest inaczej niż na tym zdjęciu? W starych przedziałach masz numery po kolei i oznaczony zakres miejsc na tablicy przy wejściu, w nowszych bezprzedziałowych też lecą po kolei. Gdzie jest taki system że 648 jest obok 135? Ja takiego nigdzie nie widziałem...


@kitsunegari: Jechałem wczoraj TLK Barbakan. Jako że miałem okazję korzystać z tego połączenia w zeszłym roku to kojarzyłem już rozkład miejsc. Ten skład ma 4 wagony