Wpis z mikrobloga

@advert ale wymagają testu zeby kupić skipass? Do wjazdu wymagają 3 dawek albo 2+ test, ale jak jadę autem i mówisz że nie ma kontroli to kto mi to sprawdzi? Wszędzie piszą o zasadzie 2G czyli ważny certyfikat covid
ale wymagają testu zeby kupić skipass?


@Voobo: nie wiem, możliwe że nie - ośrodkom też nie zależy aż tak bardzo żeby odstraszać klientów, pewnie jak z certyfikatem 2/2 się pokażesz to sprzedadzą, ale to moje domysły tylko.
@Voobo: na granicy to różnie, na ogół nie sprawdzają. ale od przyszłego tygodnia nieco zaostrzają regulacje - mogą być kontrole w sklepach, także spożyczywczych, więc może też ruszą tyłki i bardziej popilnują granic. kupiony karnet należy sparować z green passem. począwszy od 1 lutego, green pass jest wazny nie dluzej niz 6 miesiecy, lub 9 jesli masz 3 dawkę. tu masz wiecej info w ang
@macoss żadnych kontroli, nikt nic nie sprawdzał, w pensjonacie też nie sprawdzali paszportów ani nie kazali nosić masek, wolny kraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macoss: byłem wczoraj we Włoszech na 1 dzień bo jestem blisko granicy i to samo, żadnej kontroli, w restauracji nie sprawdzali covidpassu tylko zapytali czy mamy, ale kupując karnet skanowali