Wpis z mikrobloga

@Lupcyngier: #!$%@? to ja lepiej kiedyś odwaliłem. Na zaporach automatycznych stałem jako pierwszy, pociąg przejechał, zapory się podniosły ale nadal mrugało. To zacząłem przejeżdżać a tu w dach auta zapory mi uderzyły bo nadjeżdżał drugi pociąg i się znów zaczęły opuszczać xD Jedynie co mi pozostało to szpula do przodu i przejechałem na drugą stronę. Od tamtej pory też czekam aż światło przestanie mrugać ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Lupcyngier: Co ciekawe, bardzo dużo ludzi o tym nie wie. A to dość dziwne, bo przecież migające czerwone światło powinno dawać do myślenia i raczej każdy kto ma prawo jazdy powinien to wiedzieć. To tak samo jakby przejechać na czerwonym przez skrzyżowanie. Rozumiem, że można nie pamiętać warunków postoju pojazdu itp, ale migające czerwone światło na przejeździe to według mnie podstawa.
A co do kwoty, to wcześniej też tanio nie było.
@Lupcyngier problem polega przede wszystkim w tym czego uczą na kursach, braku standaryzacji i nie do końca jasnych przepisach. Jeśli chodzi o kursy to kazdy wie jak jest, cyk byle egzamin i cześć. Brak standaryzacji - w różnych miejscach różnie są zsynchronizowane zapory, na jednych światła wyłączają się przed lub w trakcie podnoszenia zapór na innych zapory już w górze a czerwone światło dalej miga. Co prawda teraz w przepisach jest konkretnie,
bdfi3 - @Lupcyngier problem polega przede wszystkim w tym czego uczą na kursach, brak...

źródło: comment_1641567307oLMIuaAJv8tEm187NrUCdB.jpg

Pobierz