Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Im bardziej starszy tym bardziej wpadam w myślenie beciaka. Na studiach miałem ładne i fajne koleżanki ale nigdy nie myślałem o nich w innych kategoriach - takie jak one widzę codziennie, wszędzie na uczelni, nic nadzwyczajnego, przecież kiedyś i tak będę z taką albo lepszą ale na razie mam jeszcze czas. Studia mijają, jest praca więc czas na nowe środowisko. Okazuje się, że te znajomości trwają tyle ile przerwa w pracy, zresztą i tak zajęte. Spoko, bez presji, przecież życie singla nie jest złe. Nikt mnie nie będzie ograniczał przynajmniej hehe. W międzyczasie mam tindera tak na wszelki wypadek. Zero efektów. Po jakimś czasie instaluje kolejne: badoo, sympatia i inne. Zaczynam bardziej aktywnie szukać - dalej bez efektów. Nie liczę rozmowy i jednorazowe spotkania, po których był ghosting. Co z tego, że za każdym instalowanym tinderem mam pary jak z żadnej nic nie wychodzi. Tak mija kilka lat i efekty wcale NIE SĄ LEPSZE. Taki stan trwa do teraz i szukam chociaż kogoś do rozmowy żeby mieć jakiekolwiek potwierdzenie, że ktoś chce ze mną chociaż pisać. Czasem trafiam na karyny po zawodówkach czy matki z dziećmi. Zastanawiam się czy nie spotkać się z nimi dla zabicia czasu albo czy nie mam zbyt dużych wymagań i właśnie szukać w takich kręgach. Jestem rozdarty pomiędzy chęcią nie bycia samotnym a znalezieniem kogokolwiek. Nie zależy mi na żadnym seksie tylko na bliskości.

#tinder #badoo #sympatia #randki #dating #podrywajzwykopem #zwiazki #tfwnogf #przegryw #matki #feels #samotnosc #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d8411b37651b000a909b81
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Im bardziej starszy tym bardziej wp...

źródło: comment_1641563738e9Hy2L71EZFfx51Q4VqgxD.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie masz co obniżać standardów, Miras. Wiem, że samotność jest frustrująca i człowiek w pewnym momencie dochodzi do tego poziomu, że jest w stanie zacząć spotykać się z kimkolwiek tylko po to, żeby mieć wrażenie obcowania z drugim człowiekiem, ale i tak nie warto iść tą drogą. Spotkania będą stratą czasu, a po spotkaniach będziesz miał głowie myśli dotyczące wyłącznie tego, że nie jesteście w stanie się dogadać.
Pozostaje wyłącznie
@AnonimoweMirkoWyznania: Naucz się czegoś fajnego i dziel się tym z innymi. Ja lubię gotować, więc zapraszam do siebie na kolacje nawet jak wiem, że nic z tego nie będzie. Ważne jest to aby czuć przyjemność z obcowania z innym człowiekiem. Ogólnie zrób coś z sobą, ale nie po to by znaleźć kobietę bo to słabe jest w ch#j.
ŁadnaKreatura: Ehh... Opie mam podobnie jak ty. Może na studiach nie miałem takiego kontaktu z laskami, ale im dalej w dorosłość tym mniej źródeł na poznanie kogoś.
Po prostu nie mam gdzie poznać kobietę. W pracy same pary, singielek jest kilka ale nie są mną zainteresowane, a ja już nawet nie zagaduje czy podrywam bo mi to nie wychodzi i aby unikać rozczarowania, i nie czuć się jak debil po kolejnym