Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przyszła dziś do mnie kierownica thrustmaster t150 wszystko fajnie działało za pierwszym podłączeniem, później gdy chciałem jeszcze raz z niej skorzystać zaczęło kalibrować mi tylko w lewą stronę i na tym koniec. Dioda przestaje się wtedy świecić, i wyskakuje mi błąd w Windowsie, że nie rozpoznano urządzenia. Wie ktoś jak można to naprawić? Sterowniki przeinstalowywałem niestety nie pomogło, przełącznik w pozycji ps3 na innych usb też nie wykrywa ( ͡° ʖ̯ ͡°) #simracing #thrustmaster #pcmasterrace
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheSznikers: kupiłem z outletu oleole po naprawie gwarancyjnej, ale to w jakim jest stanie wskazuje, ze jedyne co zostało ze zwrotu to pedały, a cała baza jest nowa tak jak było napisane w opisie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheSznikers: tzn w środku obudowy? Da radę to jakoś samemu ogarnąć? Bo teraz odkąd powstał ten problem to wyskakuje mi błąd w Windowsie ze nie znaleziono urządzenia, a wcześniej grałem na niej normalnie 2h
@FanPoziomki Problemu z kalibracją jak twój nie miałem, ale generalnie sterowniki thrustmastera są #!$%@?, na poprzednim systemie musiałem je raz na tydzień reinstalować. Na aktualnym też czasem nie rozpoznaje urządzenia, ale pomaga ponowne podłączenie do USB.
Za to ich support działa bardzo sprawnie i o dziwo nie ma klienta za debila. Polecam do nich napisać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BanujaZaNic: jak narazie walczę ze sterownikami i instaluje wszystkie wersje jakie tylko są. Jutro jeśli nie pomoże, to zobaczę u kumpla czy na jego kompie czyta kierownicę, jeśli nie to zwracam do sklepu.